Gram Altın Bugün Kaç TL? Güncel (30 Haziran Cumartesi) Altın Fiyatları

0

Gram altın bugün sabah saatlerinde yükseldi. Altının gram fiyatı 184 lira bandına yükseldi. Çeyrek altın ne kadar? Çeyrek altın güncel altın fiyatları arasında en çok araştırılanlardan olurken, satış fiyatı yeni güne yüzde 0,63 gerileyerek başladı.

Gram Altın Bugün Sabah Saatlerinde Ne Oldu?

Altın fiyatları hafta sonu tatilinin ilk gününe genel bir düşüş grafiği çizerek başladı. Gram altın bugün sabah saatlerinde satış fiyatını 184,76 liraya yükseltti. Çeyrek altın fiyatı ise 300 liraya yakın bir konuma geriledi. Cumhuriyet altını günün ilk satışlarını, yüzde 0,89’lük düşüşle yaptı. Öte yandan yarım altın ve tam altın fiyatı da açılışı değer kaybederek yapanlardan oldu.

Kapalıçarşı altın fiyatları ise dün son ayların en düşük seviyesine kadar geriledi. Küçük büyük tüm yatırımcılar düşen fiyatlarla birlikte altın alımına hız verdi. Hafta sonu güncel altın fiyatları da yatırımcının takibine takılanlardan oldu. Vatandaşlar çeyrek altın ve cumhuriyet altını güncel fiyatını internet üzerinden sık sık sorgulatmayı ihmal etmedi.

Gram Altın Bugün Kaç TL?

Altının gram fiyatı serbest piyasada 184,62 liradan alınırken, 184,76 liradan satışa sunuldu.

Çeyrek Altın Bugün Ne Kadar Oldu?

Çeyrek altın fiyatı azalan eğilimle vatandaşların yüzünü güldürdü. Sabah saatlerinde 301,07 liradan satışa sunulan çeyrek altın, alış işlemlerineyse 294,34 liradan devam ediyor.

Yarım Altın Kaç TL?

Yarım altın almayı planlayanların dikkatini çeken fiyatlar satışların artmasını sağladı. 30 Haziran cumartesi sabahında satışa 602,13 liradan sunulan yarım altın, alışları ise 586,85 lirayla fiyatlandırdı.

Tam Altın Alış Fiyatı Kaç TL?

Tam altın sabah saatlerinde alış yönlü işlemleri bin 177 liradan kabul etti. Serbest piyasadaki satış fiyatıysa bin 200 TL seviyesinde seyrediyor.

Cumhuriyet Altını Bugün Ne Kadar?

Altın fiyatlarının genel görünümüne göre cumhuriyet altını fiyatı güne bin 214 liralık alış fiyatıyla başladı. Satışlarsa saat 08.45 itibariyle bin 227 liradan devam ediyor.

Reşat Altını Güncel Fiyat!

Reşat altını bugün bin 246 liralık alış fiyatını uygulamaya başladı. Satış fiyatını bugün yüzde 1,77 artıran Reşat altın bin 259 lira 95 kuruştan alıcı buldu.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın