Ekonomi 30 Haziran Cumartesi - Güncel Döviz Kurları Bugün Kaç TL?

30 Haziran Cumartesi – Güncel Döviz Kurları Bugün Kaç TL?

Son Güncelleme:

Güncel döviz kurları güne genel yükselişle girdi. Dolar kuru bugün kaç TL oldu? Euro alış ve satış fiyatı ne kadar? Vatandaşlar hafta sonuna işte bu soruların yanıtını arayarak başladı. Güncel döviz kurları ve detaylar haberimizde…

Güncel Döviz Kurları Son Dakika Durum!

Döviz piyasasının nabzı seçim sonrasında düştü. Türk Lirası değer kazanmaya yeniden başlarken, OHAL’in kaldırılacağı ihtimali güçlendi. Buda TL’nin gelişmekte olan diğer ülke para birimlerinden pozitif ayrışmasını beraberinde getirdi.

Güncel döviz kurları bugün gün açılışını ise hafif yükselişle yaptı. Dolar kuru saat 09.04 itibariyle 0,13 fiyat artırdı. Serbest piyasanın gözdelerinden olan Euro fiyatındaki artış ise yüzde 0,14 seviyesinde oldu. Dolar, Euro, sterlin alış ve satış fiyatlarıysa şöyle:

Dolar Alış ve Satış Fiyatı Bugün Kaç TL Oldu?

Dolar kuru yeni güne fiyat artırarak başladı. Dolar satacakları karşılayan alış fiyatı 4,5830 lira oldu. Dolar satın alacaklarsa işlemlerini 4,5903 liralık fiyatla yaptı.

Euro Kuru Bugün Ne Kadar?

Euro fiyatı bu sabah alışta 5,3558 liraya yükseldi. Satış fiyatı ise 5,3716 TL’den işlem almaya devam ediyor.

Sterlin Kurunda Son Durum!

Sterlin güne yüzde birin üzerinde prim yaparak başladı. Güncel kurlar incelendiğinde sterlinin alış fiyatının 6,0552 liraya çıktığı dikkat çekti. Satış kuru ise şu anlarda 6,0644 lira oldu.

Eur/Usd Paritesi Güncel

Eur/Usd paritesi yüzde 0,99 oranında değer artırarak, 1,1684 seviyesine yükselmiş durumda

Kripto Para / Bitcoin Kaç TL?

Bitcoin güne sert yükselişle başladı. Sabah saatlerinde yüzde 8,36 değer kazanan Bitcoin 29 bin 344 liraya yükseldi. Küresel piyasadaki işlemlerse 6 bin 396 liradan devam ediyor.

1 Ethereum Bugün Kaç TL/Dolar?

Kripto para birimi Ethereum hafta sonuna yüzde 9,59 prim yaparak girdi. Ethereum yatırımcısı yükselişler karşısında şaşkınlığını gizleyemedi. Bugün TL bazlı işlem fiyatı saat 09.15 itibariyle 2 bin 74 lira olarak kaydedildi. Dolar bazlı işlem fiyatı ise 452 dolara kadar çıkmış durumda!

CEVAP VER

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

51,147BeğenenlerBeğen
7,215TakipçilerTakip Et
14TakipçilerTakip Et
2,494TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler