Altın Fiyatları1 Temmuz Pazar! Cumhuriyet Altını Fiyatı Kaç TL?

0

Altın fiyatları haftanın son gününde ne oldu? Vatandaşlar sabah saatlerinde internet başına geçerek çeyrek altın ve cumhuriyet altını fiyatını araştırmaya başladı. Güncel altın fiyatları güne genel düşüşe devam ederek başladı. Cumhuriyet altını fiyatı satışta bin 227 TL oldu.

Cumhuriyet Altını Fiyatı Bugün Düştü!

Haftanın son gününde altın yatırımcısını üzmeye devam etti. Fiyatlar azalan grafiğe bugünde devam ederken, haftalık göstergelerde yatırımcının memnun olacağı türden olmadı. Kapalıçarşı altın piyasası fiyatlarına göre altının gram fiyatı haftayı yüzde 3,96 düşüşle sonlandırdı. Cumhuriyet altını fiyatı hafta bazında yüzde 4,05’e varan oranda geriledi. Çeyrek altın ise 302 liraya kadar gerileyerek alıcısını sevindirdi.

Güncel altın fiyatları sabah saatlerinde ise serbest piyasada şöyle oldu

Altının Gram Fiyatı!

Gram altın güne yükseliş grafiği ile başlasa da haftalık kayıp, kazancın geri verilmesine kapı aralamadı. Günün ilk gram altın alış fiyatı 184,62 lira, satış fiyatı ise 184,76 lira seviyesinde gözlemlendi.

Çeyrek Altın Bugün Kaç TL?

Çeyrek altını düğün sezonunda fiyat düşürerek, vatandaşın yüzünü güldürdü. 1 Temmuz sabahında 294,34 liralık alış fiyatı ile güne başlayan çeyrek altın, satışta 301,07 lira oldu.

Yarım Altın Ne Kadar Oldu?

Yarım altın alış işlemlerine bugün 586,85 liradan başlamış görünüyor. Satış ve alış fiyatındaki değişimse yüzde 0,64’lük düşüşe işaret ediyor. Güncel altın fiyatları dikkate alındığında yarım altın bugün 602,13 liradan satışa sunulmuş görünüyor.

Tam Altın Bugün Kaç TL?

Tam altın almayı planlayanların gözü fiyatlarda! Tam altın bugünkü satışlara bin 205 liradan başladı. Alış için uygulanan serbest piyasa fiyatı ise bin 182 TL seviyesinde.

Cumhuriyet Altını Fiyatı Ne Kadar?

Cumhuriyet altını fiyatı bugün alışta bin 214 lira, satışta ise bin 227 liraya geriledi.

22 Ayar Bilezik Kaç TL?

22 ayar bilezik bugün gram başına 169,70 liradan satışa başladı. Alış için uygulanan fiyatsa 168 liraya düştü.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın