Çeyrek Altın Ne Kadar? 2 Temmuz Güncel Altın Fiyatları

0

Altın piyasası haftanın ilk işlem günü için açılırken, vatandaşlar “Çeyrek altın ne kadar?” sorusunun yanıtını merak ediyor. Çeyrek altın haftanın ilk gününe düşüşle başladı. Gram altın sabah saatlerinde 186 lira bandında gözlemlendi. Cumhuriyet altını haftaya düşüşle başladı.

Çeyrek Altın Ne Kadar? İşte Bu Sorunun Yanıtı…

Küçük birikimcinin dikkati yeni haftada da çeyrek altınına çevrildi. Ekonomi haberleri güncel altın fiyatlarını yavaş yavaş geçmeye başlarken, bizlerde sizler için güncel fiyatları araştırdık. Çeyrek altın ne kadar? Cumhuriyet altını bugün kaç TL? Altın ons değeri son dakika fiyat! Ve çok daha fazlası haberimizin devamında!

Altın Ons Fiyatı Ne Kadar?

Altın ons fiyatı sabah saatlerinde yüzde 0,29 düştü ve 1.250,80 seviyesine geriledi.

Gram Altın Kaç TL Oldu? Altın Fiyatı Yükseldi mi?

Gram altın geçen haftayı büyük kayıpla tamamladı. Yeni haftanın ilk işlem gününe ise yükselerek başladı. Sabah saatlerinde 186,42 liradan alınmaya başlayan gram altın, satışta ise 186,50 liradan alıcı buldu.

Çeyrek Altın Ne Kadar Oldu?

Çeyrek altındaki fiyat düşüşü yeni günün sabah saatleri içinde geçerli oldu. Çeyrek altın bugün 294,34 liradan alınırken, 301,07 liradan satışa sunuldu.

Yarım Altın Bugün Kaç TL?

Yarım altın 2 Temmuz pazartesi gününe 586,85 liralık alış fiyatıyla başladı. Satışlarsa şu anlarda 602,13 liradan devam ediyor.

Tam Altın Ne Kadar?

Tam altın güne düşüşle başladı. Bu sabah alış fiyatı bin 182 liraya geriledi. Satışlar için uygulanan serbest piyasa fiyatı ise bin 205 lira seviyesinde gözlemlendi.

Cumhuriyet Altını Kaç TL (Alış Satış)

Cumhuriyet altını alacaksanız günün ilk satışları bin 227 lira üzerinden yapılıyor, alış işlemlerinde uygulanan fiyatsa bin 214 liraya geriledi.

Reşat Altını Kaç TL?

Reşat altını güncel altın fiyatları incelendiğinde yeni haftaya kazançla başladı. Alış fiyatını bin 246 liraya çıkaran Reşat altını, bin 259 liradan alıcı buldu.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın