Türkiye Finans Katılım Perakende Bankacılık Yetkilisi Alacak!

Türkiye Finans Katılım Perakende Bankacılık Yetkilisi Alacak! Detaylar İçin...

0
Türkiye Finans Katılım Perakende Bankacılık Yetkilisi Alacak!

Her gün yayınlanan banka personel alımları ilanlarına bir yenisi daha eklendi. Türkiye’de katılım bankacılığı alanında hizmet vermekte olan önemli bankalardan Yozgat Şube Müdürlüğü için Perakende Müşteri İlişkileri  Yetkilisi / Yönetici Yardımcısı olarak personel alımı gerçekleştirecek.

Perakende Müşteri İlişkileri  Yetkilisin de Aranan Özellikler

Banka iş ilanları dahilinde yer alan bu ilanda, alım yapılacak olan pozisyonun Perakende Bankacılık Yetkilisi olduğu ifade edilirken, bu pozisyon için adaylarda çeşitli şartlar aranacak. Örneğin; Türkiye Finans Katılım bünyesinde Perakende Bankacılık Yetkilisi olarak görev almak isteyen adayların;

  • 4 yıllık üniversitelerin İşletme, İktisat, Ekonometri, Maliye, Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri, Kamu Yönetimi, Uluslararası İlişkiler ya da Bankacılık/Finans bölümlerinden mezun olması,
  • İyi derece İngilizce biliyor olması,
  • Bankaların bireysel pazarlama kadrolarında en az 2 yıl tecrübesi olaması,
  • SPK temel ya da ileri düzey ile BES Aracılık belgelerine sahip olması,
  • Faizsiz bankacılık alanında çalışmaya istekli olması,
  • Erkek adaylar için askerlik görevini yerine getirmiş olması,
  • Adayların Yozgat’ta ikamet ediyor olması gerekiyor.

İşe Alınan Personel Ne İş Yapacak?

Türkiye Katılım Bankası iş ilanları arasında yerinin alan bu ilanda ayrıca Perakende Bankacılık Yetkilisinin üstlenecek olduğu görevlerden de bahsedildi. Banka bünyesinde işe alınan Perakende Bankacılık Yetkilisi aktif pazarlama faaliyetleri ile yeni müşteri kazanımı sağlarken, hali hazırda var olan müşterilerin izlenip varlık performanslarında iyileştirilme yapılacak. Öte yandan ürün karlılığının ve penetrasyonunun  artırılması ile Pazar ve müşteri verilerinin toparlanarak analiz edilmesi görevlerinin de üstlenecek.

Banka iş başvuruları dahilinde bu ilana başvuruda bulunmak isteyen adayların 6 Mart 2020 Cuma gününe kadar aşağıdaki adreslerden müracaat etmesi gerekecek.

Bu iş ilanı ilk olarak kariyer.net’te yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

https://www.kariyer.net/is-ilani/turkiye-finans-katilim-bankasi-yozgat-sube-perakende-portfoy-2439850

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın