Türkiye Finans Perakende Portföy Yönetmeni Alımı Yapıyor!

Türkiye Finans Katılım Perakende Bankacılık Yetkilisi Alacak! Detaylar İçin...

0
Türkiye Finans Perakende Portföy Yönetmeni Alımı Yapıyor!

Her gün yayınlanan banka personel alımları ilanlarına bir yenisi daha eklendi. Türkiye’de katılım bankacılığı alanında hizmet vermekte olan önemli bankalardan Ankara (Pursaklar) Şube Müdürlüğü için Perakende Portföy Yönetmeni olarak personel alımı gerçekleştirecek.

Başlıklar

Perakende Portföy Yönetmeni Aranan Özellikler

Banka iş ilanları dahilinde yer alan bu ilanda, alım yapılacak olan pozisyonun Perakende Portföy Yönetmeni olduğu ifade edilirken, bu pozisyon için adaylarda çeşitli şartlar aranacak. Örneğin; Türkiye Finans Katılım bünyesinde Perakende Portföy Yönetmeni olarak görev almak isteyen adayların;

  • 4 yıllık üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun olması,
  • Bankaların perakende pazarlama kadrolarında en az 3 yıl tecrübesi olaması,
  • SPK temel ya da ileri düzey ile BES Aracılık belgelerine sahip olması,
  • Faizsiz bankacılık alanında çalışmaya istekli olması,
  • Erkek adaylar için askerlik görevini yerine getirmiş olması,
  • Adayların Ankara‘da ikamet ediyor olması gerekiyor.
İlginizi Çekebilir:  Akbank Gişe Yetkilisi Personeller Arıyor!

İşe Alınan Personel Ne İş Yapacak?

Türkiye Finans Katılım Bankası iş ilanları arasında yerinin alan bu ilanda ayrıca Perakende Portföy Yönetmenin üstlenecek olduğu görevlerden de bahsedildi. Banka bünyesinde işe alınan Perakende Portföy Yönetmeni aktif pazarlama faaliyetleri ile yeni müşteri kazanımı sağlarken, hali hazırda var olan müşterilerin izlenip varlık performanslarında iyileştirilme yapılacak. Öte yandan ürün karlılığının ve penetrasyonunun  artırılması ile Pazar ve müşteri verilerinin toparlanarak analiz edilmesi görevlerinin de üstlenecek.

Banka iş başvuruları dahilinde bu ilana başvuruda bulunmak isteyen adayların 7 Ocak 2021 Perşembe gününe kadar aşağıdaki adreslerden müracaat etmesi gerekecek.

Bu iş ilanı ilk olarak kariyer.net’te yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

https://www.kariyer.net//is-ilani/turkiye-finans-katilim-bankasi-pursaklar-sube-perakende-portfoy-yetkili-yon-2505346

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın