Ana SayfaGündemTürkiye İş Bankası’nda Maximum Mobil ile Öde Dönemi Başladı!

Türkiye İş Bankası’nda Maximum Mobil ile Öde Dönemi Başladı!
T

-

Türkiye İş Bankası mobil ödeme seçenekleri arasında Maximum Mobil ile Öde seçeneğini de ilave etti.

İş Bankası Mobil Ödeme Seçeneklerini Çeşitlendirdi

Türkiye İş Bankası tarafından mobil ödeme seçenekleri arasına Maximum Mobil de eklendi. İş Bankası tarafından bu konu ile ilgili bir açıklama yapıldı. Yapılan açıklamada Türkiye İş Bankası mobil kullanıcılarının Maximum Mobil ile Öde seçeneğini kullanarak online alışveriş sitelerinde ve bunların uygulamalarında ödeme sırasında sadece cep telefonu numaralarını girmelerinin yeterli olacağı, bu sayede satın alma işlemlerini güvenli ve en hızlı şekilde gerçekleştirebilecekleri anlatıldı. Açıklamada İş Bankası Genel Müdür Yardımcısı Yalçın Sezen’in fikirlerine de yer verildi.

Maximum Mobil ile Hızlı ve Güvenli Ödeme

Türkiye İş Bankası Genel Müdür Yardımcısı Yalçın Sezen, günümüzde dijital teknolojinin sürekli olarak geliştiğini, bu teknolojileri en sade hale getirerek müşterilerin işlerini en kolay hale getirecek ürünleri tasarladıklarını, bu yönde yeni hizmetleri hayata geçirmeye devam ettiklerini, İş Bankası olarak elektronik ticaret alanında lider olduklarını, müşteri ihtiyaçlarının sürekli geliştiğini, ödeme alışkanlıklarına uygun olarak online ödeme seçeneklerine yön verdiklerini, İş Bankası müşterilerinin sadece cep telefonu numaralarını girmek suretiyle Maximum Mobil seçeneğini kullanabildiklerini, bu sayede ödemelerini hızlı ve güvenli olarak gerçekleştirebildiklerini söyledi.

Vergi Ödemeleri Maximum Mobil ile Yapılacak  

Yalçın Sezen, Maximum Mobil ile Öde seçeneğinin ilk olarak GİB yani Gelir İdaresi Başkanlığı’nın sitesinden yapılabilen tüm vergi ödemelerinde kullanılabilir hale geldiğini, gelecek dönemde Maximum Mobil ile ödeme yapılacak e- ticaret alanlarının genişletilerek yaygınlaşacağını, ayrıca yine müşterilerin beklentileri ve ihtiyaçlarına göre yeni ödeme yöntemlerinin de tasarlanıp uygulamaya alınacağını da söyledi.

MTV Ödemelerinde 3 Taksit İmkanı

MTV olarak kısaltılan Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemelerinde temmuz ayındaki ikinci taksitlerinin Maximum Mobil ile gerçekleştirilmesi halinde 200 ve daha fazla tutardaki ödemelere İş Bankası tarafından 3 taksit imkanı sağlanıyor.

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,387TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol