Aktif Bank Mobil Bankacılık Alanında Çalışma Arkadaşı Alacak!

0

Türk bankacılık sektöründe önemli bir yere sahip olan Aktif Bank, yayınladığı bir iş ilanı ile İstanbul’da bünyesinde çalıştırmak üzere ekip arkadaşı aradığını duyurdu. Söz konusu bu ilana göre, banka personel alımları dahilinde Mobil Bankacılık Uygulama Geliştirme Müdürü alımı yapılacak.

Başlıklar

Adaylarda Aranan Şartlar Neler Olacak?

Aktif Bank iş ilanları arasında yer alan bu ilana göre, Mobil Bankacılık Uygulama Geliştirme Birimi’nde görevlendirilecek olan bu pozisyon için, ilana başvuran adaylarda bir takım şartlar aranacak. Üniversitelerin mühendislik bölümlerinden mezun olması gereken adayların, mobil yazılım alanında da minimum 8 sene kadar deneyim sahibi olmasına bakılacak. Bu branşta yayımlanan banka iş ilanlarında olduğu üzere İOS (swift) ile beraber Android (Java & Kotlin) uygulama geliştirme alanında da tecrübe sahibi olması gereken adayların, OOP konusunda da bilgi sahibi olması ve SOLİD prensiplerine uyum sağlamaya özen gösterecek kişiler tercih edilmektedir. Kaliteli ve hatasız kod yazabilmeyi kendisi için prensip olarak kabul eden, analitik düşünme ve problem çözme yetisi yüksek olan adayların, yeni teknolojiler hakkında bilgi edinmeye ve kullanmaya istekli olması gerekmektedir.

İlginizi Çekebilir:  TEB Lise Mezunu Makam Şoförü Alımı Yapıyor!

Pek çok iş ilanlarında olduğu üzere takım çalışması olarak gerçekleştirilen bu işlerde sorumluluk sahibi bireylerin aranmakta olduğunu dile getiren Aktif Bank, Bilgi İşlem departmanında görevlendirecek olduğu bu Uygulama Geliştirme Müdürlerini İstanbul’un her iki yakasından da alabilecek.

Son Başvurular Ne Zaman Alınacak?

Banka iş başvuruları dahilinde bu ilana başvuruda bulunmak isteyen adayların ise 4 Ağustos 2018 tarihine kadar aşağıdaki adresten bankaya müracaat etmesi gerekecek.

https://www.kariyer.net/is-ilani/aktif-yatirim-bankasi-a-s-mobil-bankacilik-uygulama-gelistirme-muduru-1857138

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın