Ana SayfaBankacılıkFibabanka İnternet Bankacılığı Başvurusu ve Hizmetler

Fibabanka İnternet Bankacılığı Başvurusu ve Hizmetler
F

-

Fibabanka internet bankacılığı başvurusu

Fibabanka yaklaşık olarak 8 yıldır Türkiye’de hizmet vermekte olan en genç bankalardan biridir. Türk bankacılık sektöründe tüketiciler için her anlamda finans hizmetleri veren Fibabanka, bireysel kredilerden, sigortalara, kredi kartı ürünlerinden diğer bankacılık hizmetlerine varana kadar kusursuz ve kesintisiz hizmet vermeyi amaçlamaktadır. Üstelik bu doğrultuda Fibabanka telefon bankacılığı, internet bankacılığı, mobil bankacılık, ATM ve bunun gibi çeşitli kanalları kullanmaktadır.

Fibabanka İnternet Bankacılığı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Fibabanka, sunmuş olduğu internet bankacılığı hizmetleri sayesinde müşterilerinin ayağına kadar bankacılık hizmetlerini taşımaktadır. Günümüzde pek çok tüketici tarafından kullanılan bu kanal, her para çekme dışında her türlü bankacılık işlemlerini yerine getirmektedir. Bu imkandan faydalanmak isteyen müşteriler adına Fibabanka internet bankacılığı başvurusu, yine Fibabanka internet şubesine giriş ekranından gerçekleştirilmektedir. Ekranın sağ üstünde yer alan “Yeni Bireysel Kullanıcı Talebi” menüsü üzerinden yapılan başvuruda, kişisel bilgiler ile beraber kart ya da müşteri bilgilerinin doldurulması gerekmektedir. Bu sayede Fibabanka internet bankacılığı başvurusu yapılmış olacaktır.

Ayrıca internet bankacılığı başvurusu, Fibabanka iletişim ya da şubelerinden de gerçekleştirilebilmektedir.

Fibabanka İnternet Bankacılığı Hizmetleri

Fibabanka internet bankacılığı hizmetleri geniş bir yelpazeye sahiptir. Bankanın şubelerinde gerçekleştirilebilen her türlü işlem internet bankacılığı aracılığı ile de, şubeye gitmeye gerek olmadan ve zaman – mekan kısıtlaması olmadan haftanın her günü 24 saat boyunca bankacılık işlemleri halledilebilmektedir. İnternet bankacılığında işlemlerin halledilebilmesi için ihtiyaç duyulan tek şey internetin olmasıdır.

Fibabanka internet bankacılığı sayesinde banka müşteri kredi kartı başvurusundan, limit artış talebine, fatura – kurum ödemelerinden SGK prim ödemelerine, nakit avans, taksitli nakit avans gibi acil nakit ihtiyaçlarından anında kredi başvurusu ve kullanımına varana kadar pek çok işlem yerine getirilebilmektedir. Ayrıca bankanı internet şubesi hizmetleri hakkında detaylı bilgi edinebilmek için Fibabanka iletişim kanalını kullanabilmek de mümkündür.

Fibabanka İnternet Bankacılığı Şifre Alma ve Yenileme

Fibabanka internet bankacılığına giriş yapabilmek için kullanıcı kodu(müşteri numarası) ya da T. C. Kimlik numarası ile beraber şifre gerekmektedir. Müşteri şifresi ise Fibabanka’nın şubelerinden, telefon bankacılığından ya da internet şubesinden alınabilmektedir. Örneğin; Fibabanka müşteri hizmetleri ile iletişime geçen banka müşterisi şifre talebinde bulunarak kolaylıkla bir internet bankacılığı şifresi elde edebilmektedir. Bu yöntemi kullanmak isteyen banka müşterileri için Fibabanka tel no ise; 444 88 88’dir.

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,363TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol