Ana SayfaDiğer İş İlanlarıİlköğretim Mezunu 50 Satış Danışmanı Alımı! Son Başvuru 4 Gün Sonra!

İlköğretim Mezunu 50 Satış Danışmanı Alımı! Son Başvuru 4 Gün Sonra!

-

Contempo Doğrudan Pazarlama, İstanbul’da bulunan şubeleri için 50 Satış Danışmanı alımı yapacağını duyurdu. İş İlanı İŞKUR aracılığı ile yayınlanmış olup, iş başvuruları da İŞKUR aracılığı ile yapılacaktır. Alımlardan en az ilköğretim mezunu olmak yeterli olup, son başvuru tarihi 4 gün sonra!

Satış Danışmanı Alımları için Aranan Şartlar

Contempo Doğrudan Pazarlama’nın hem Avrupa yakasında hem de Anadolu yakasında şubeleri bulunmaktadır. Alışveriş merkezlerinde ve hiper marketlerde gıda, hijyen ürünlerini tanıtımları, kişisel bakım ürünlerinin tanıtımları, bunların sunumları ve satışlarının gerçekleştirmesi için Satış Danışmanı alımları yapacaktır.

Satış Danışmanı için aranan şartlar arasında diksiyonunun düzgün olması, her zaman güler yüzlü olmak, kişisel bakıma her zaman önem vermek, dış görünüme önem vermek, saatlerce ayakta kalabilecek güçte olmak aranmaktadır. Sigara kullanmayan adayların iş başvuruları ön değerlendirmeye alınacak olup, yine bayanların yapacakların başvurular da ön değerlendirmede olacaktır.

Vardiyalı sistemde çalışmayan Contempo Doğrudan Pazarlama, üniversite öğrencilerinin yapacakları başvuruları da değerlendirecektir. Çalışma saatleri hafta sonları sabah saat 10.00 ile akşam saat 19.30 arası olacaktır. Ücretlendirme günlük olup, 65 Türk Lirası olarak belirlenmiştir. Satış Danışmanı iş ilanı için başvuru yapacak adaylar ekom@ekomtanitim.com mail adresini de kullanabilirler. Bu adresi kullanarak başvuru yapacakların ise açıklama kısmına tanıtım elemanı başvurusu yazmaları istenmektedir.

Adayların İstanbul’da ikamet etmeleri, işe ulaşım sorunu yaşamaları istenmektedir. Başvuru için hem İŞKUR kanalı hem de firmanın belirttiği mail adresi kullanabilir.

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,385TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol