Türkiye’nin en köklü bankalarından biri olan Yapı Kredi Bankası, yeni bir ilan yayınlayarak banka personel alımları gerçekleştireceğini duyurdu. Yayınlanan bu ilana göre banka bünyesinde görevlendireceği Elektrik Mühendisi alımı yapacak.

Aranan Şartlar Neler Olacak?

Yapı Kredi Bankası iş ilanları arasında yer alan bu ilana göre, işe alınacak olan Elektrik Mühendisi Kocaeli Çayırova’dan alınacak. Yapı Kredi bünyesinde istihdam edilmek isteyen adayların ise bir takım belli başlı şartlara haiz olması gerekecek. Banka tarafından talep edilen şartlar ise; pek çok banka iş ilanlarında olduğu üzere MS Office programlarına hakim, çözüm odaklı çalışabilen, stratejik düşünebilen, problem çözme yetisine sahip ve planlama yeteneği gelişmiş bireyler olması gerekecek. Tüm bunların yanı sıra ihtiyaç duyulan pozisyon gereği adayların üniversitelerin Elektrik Mühendisliği bölümünden mezun, Data Center işletme tecrübesine sahip, enerji yönetimi konusunda deneyimli, ofislerin iklimlendirme, elektrik tesisat, yangın, asansör sistemlerinin işletme bakım, onarım ve arızasını giderme konusunda tecrübeli, İşletme Mühendisliği görevinde bulunmuş ve Yüksek Gerilim İşletme ile Bina Enerji Uzman Belgelerinin yanı sıra İSG uzmanı gibi niteliklere sahip olması gerekecek.

Elektrik Mühendisi Banka Bünyesinde Ne İş Yapacak?

Yayınlana bu iş ilanlarında Yapı Kredi bünyesinde faaliyet göstertecek olan Elektrik Mühendisleri, Plaza D Blok, A Blok, C Blok, Annex ve Plazalar ile bağlantılı yeni kurulacak olan lokasyonların yanı sıra Yeniköy Koru’da yer alan elektrik tesisat sistemlerini aktif bir şekilde tutacak, Veri Merkezi’nin haftanın her günü 24 saat esasını göz önünde bulundurarak kesintisiz enerji devamlılığı ve yedekliliğini sağlayacak. Bunun gibi pek çok sorumluluk yüklenecek olan mühendisler, ayrıca yeni projeler geliştirip uygulayacak.

Banka iş başvuruları dahilinde Yapı Kredi Bankası’nın bu ilanına başvuruda bulunmak isteyen adaylar, buradaki adres üzerinden 13 Temmuz 2018 tarihine kadar müracaat edecek.

https://www.kariyer.net/is-ilani/yapi-kredi-elektrik-muhendisi-2093662

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın