Ana SayfaBanka İş İlanlarıYapı Kredi Bankası Elektrik Mühendisi Alacak!

Yapı Kredi Bankası Elektrik Mühendisi Alacak!

Yayın tarihi:

Google Haberlere Abone Ol:

Türkiye’nin en köklü bankalarından biri olan Yapı Kredi Bankası, yeni bir ilan yayınlayarak banka personel alımları gerçekleştireceğini duyurdu. Yayınlanan bu ilana göre banka bünyesinde görevlendireceği Elektrik Mühendisi alımı yapacak.

Aranan Şartlar Neler Olacak?

Yapı Kredi Bankası iş ilanları arasında yer alan bu ilana göre, işe alınacak olan Elektrik Mühendisi Kocaeli Çayırova’dan alınacak. Yapı Kredi bünyesinde istihdam edilmek isteyen adayların ise bir takım belli başlı şartlara haiz olması gerekecek. Banka tarafından talep edilen şartlar ise; pek çok banka iş ilanlarında olduğu üzere MS Office programlarına hakim, çözüm odaklı çalışabilen, stratejik düşünebilen, problem çözme yetisine sahip ve planlama yeteneği gelişmiş bireyler olması gerekecek. Tüm bunların yanı sıra ihtiyaç duyulan pozisyon gereği adayların üniversitelerin Elektrik Mühendisliği bölümünden mezun, Data Center işletme tecrübesine sahip, enerji yönetimi konusunda deneyimli, ofislerin iklimlendirme, elektrik tesisat, yangın, asansör sistemlerinin işletme bakım, onarım ve arızasını giderme konusunda tecrübeli, İşletme Mühendisliği görevinde bulunmuş ve Yüksek Gerilim İşletme ile Bina Enerji Uzman Belgelerinin yanı sıra İSG uzmanı gibi niteliklere sahip olması gerekecek.

Elektrik Mühendisi Banka Bünyesinde Ne İş Yapacak?

Yayınlana bu iş ilanlarında Yapı Kredi bünyesinde faaliyet göstertecek olan Elektrik Mühendisleri, Plaza D Blok, A Blok, C Blok, Annex ve Plazalar ile bağlantılı yeni kurulacak olan lokasyonların yanı sıra Yeniköy Koru’da yer alan elektrik tesisat sistemlerini aktif bir şekilde tutacak, Veri Merkezi’nin haftanın her günü 24 saat esasını göz önünde bulundurarak kesintisiz enerji devamlılığı ve yedekliliğini sağlayacak. Bunun gibi pek çok sorumluluk yüklenecek olan mühendisler, ayrıca yeni projeler geliştirip uygulayacak.

Banka iş başvuruları dahilinde Yapı Kredi Bankası’nın bu ilanına başvuruda bulunmak isteyen adaylar, buradaki adres üzerinden 13 Temmuz 2018 tarihine kadar müracaat edecek.

https://www.kariyer.net/is-ilani/yapi-kredi-elektrik-muhendisi-2093662

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
68TakipçilerTakip Et
2,210TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Hayat Sigortası Kapsamı Nedir? Avantajları Nelerdir?

Hayat sigortası, sigortalı kişinin kendisini, yakınlarını çeşitli olumsuz durumlara karşı maddi olarak güvence altına...

TTNET Faturası Nasıl Ödenir ve Borç Öğrenme (ADIM ADIM)

İnternet erişimini sağlayan TTNET aboneleri için fatura ödeme ve sorgulama işlemleri artık çok daha...

Kripto Grafiklerini Anlama: Her Kripto Para Canlı Borsa Grafiklerini Aynı Gösterir mi?

Kripto para grafik analizi, kripto dünyasındaki tüccarlar ve yatırımcılar için temel bir beceridir. Bu...

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.

Kariyer Yolculuğu: Denizbank Kariyer ve Kariyer Planlaması!

Denizbank Kariyer basamaklarına adım atmanın bir diğer yolu ise staj programlarına katılmaktadır. Staj sonrasında adayların mezun olmaları halinde banka tarafından iş fırsatları doğar.