Ana SayfaBankacılıkHSBC İnternet Bankacılığı Başvurusu ve Hizmetler

HSBC İnternet Bankacılığı Başvurusu ve Hizmetler
H

-

HSBC internet bankacılığı başvurusu pek çok kanal üzerinden gerçekleştirilebilmektedir. Herhangi bir HSBC şubesinden yapılabileceği gibi, telefon bankacılığından ya da internet bankacılığından da yapılabilmektedir.

HSBC, Türkiye’de hizmet vermekte olan yabancı sermayeli bankalardan biridir. Ülkede uzun yıllardır bankacılık faaliyetleri yürütmekte olan HSBC, tüketiciler için çeşitli kanallar aracılığı ile hizmet sunmaktadır. HSBC iletişim, HSBC internet şubesi, HSBC telefon bankacılığı, mobil şube, şubeler ve ATM’ler, bankanın hizmet sunmuş olduğu kanallardır.

HSBC İnternet Bankacılığı Başvurusu Nasıl Yapılır?

HSBC internet şubesi, bankanın en çok kullanılan hizmet kanallarından biridir. Hemen hemen her türlü bankacılık işleminin kolaylıkla gerçekleştirilebilmesi sebebi ile HSBC müşterileri tarafından sıklıkla bu yol tercih edilmektedir. İlk defa internet şubesini kullanacak olan müşterilerin yapması gereken tek işlem, öncelikle HSBC internet bankacılığı başvurusu olacaktır.

HSBC internet bankacılığı başvurusu pek çok kanal üzerinden gerçekleştirilebilmektedir. Herhangi bir HSBC şubesinden yapılabileceği gibi, telefon bankacılığından ya da internet bankacılığından da yapılabilmektedir.

Örneğin; internet bankacılığı üzerinden başvuru yapabilmek için ilk olarak HSBC internet bankacılığı giriş sayfasına girilmesi gerekmektedir. Ekranın sol tarafından yer alan “Kullanıcı Oluştur” menüsünü kullanarak gerekli kart bilgileri, iletişim bilgileri ve gerekli tüm bilgiler girilmeli, başvuru bankaya iletilmelidir. Bu sayede HSBC tarafından internet bankacılığı için gerekli olan tüm bilgiler müşteriye ulaştırılmış olacaktır.

HSBC İnternet Bankacılığı Hizmetleri

HSBC internet bankacılığı hizmetleri, hemen hemen şubelerde verilen hizmetler ile aynıdır. İnternet bankacılığın sayesinde herhangi bir zaman ya da mekan ile kısıtlı kalmadan günün her saati ve haftanın her gününde bankacılık işlemlerinin kolaylıkla gerçekleştirilebildiği bu kanalda şifre değişikliklerinden fatura ödemelerine, limit artış talebinden hesap kesim tarihi değişikliklerine, eğitim – SGK prim ya da MTV ödemelerinden kredi kartı başvurusuna varana kadar pek çok işlem gerçekleştirilebilmektedir. Üstelik herhangi bir kefil ya a imzaya gerek olmadan kredi başvurusu dahi yapılabilmektedir.

Bankanın internet bankacılığı hizmetleri hakkında HSBC iletişim üzerinden ayrıntılı bilgi alabilmek mümkündür.

HSBC İnternet Bankacılığı Şifre Alma ve Yenileme

HSBC internet bankacılığı için gerekli olan şifre, bankanın herhangi bir şubesinden, telefon bankacılığından ya da internet şubesinden alınabilmekte ve yenilenebilmektedir. Telefon bankacılığından müşteri temsilcisine şifre talebinde bulunabilmek için HSBC tel no; 0850 211 0 111’dir

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,386TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol