ABank İnternet Bankacılığı Başvurusu ve Hizmetler

0

ABank internet bankacılığı başvurusu, bankanın müşteri hizmetlerinden ya da herhangi bir şubesinden yapılabilmektedir. En yakın ABank şubesine giden banka müşterisi, internet bankacılığını kullanabilmek için müşteri danışmanına başvurusunu gerçekleştirebilmektedir.

ABank, şimdiki adı ile Alternatif Bank olarak Türkiye’de faaliyet göstermekte olan bankalardan biridir. Türk bankacılık sektörünün önemli bankalarından biri olan ABank, bu kapsamda tüketiciler için çeşitli ve kesintisiz hizmet vermeyi amaçlamaktadır. Abank iletişim hizmetleri, ABank telefon bankacılığı, ABank internet bankacılığı, mobil bankacılık, ATM ve şubeleri, bu hizmetlerin sunulmuş olduğu çeşitli kanallardır.

ABank İnternet Bankacılığı Başvurusu Nasıl Yapılır?

ABank’ın hizmet kanalları arasında en çok kullanılan kanallarından biri ABank internet şubesidir. Bu kanal aracılığı ile zaman ve mekan kısıtlaması olmadan hizmet vermekte olan ABank, tüketicilerini hoşnut kılmayı başarmaktadır.

Bankanın bu hizmetin ancak ABank müşterileri faydalanabilmektedir. Banka müşterilerinin bu hizmetten faydalanabilmesi için ise kurumsal ya da bireysel müşterilerin kullanıcı adı ve şifresi gerekmektedir. Ayrıca daha önce bu şubeyi hiç kullanmayan ve ilk defa kullanacak olan müşterilerin ise banka ile iletişime geçerek ABank internet bankacılığı başvurusunda bulunması gerekmektedir.

ABank internet bankacılığı başvurusu, bankanın müşteri hizmetlerinden ya da herhangi bir şubesinden yapılabilmektedir. En yakın ABank şubesine giden banka müşterisi, internet bankacılığını kullanabilmek için müşteri danışmanına başvurusunu gerçekleştirebilmektedir.

ABank İnternet Bankacılığı Hizmetleri

ABank internet bankacılığı aracılığı ile verilen hizmetler çeşitlilik göstermektedir. Bu kanal aracılığı ile günün her saati, gece – gündüz demeden şifre değişiklikleri, kredi kartı limit artırım işlemleri, hesap açma – kapama işlemleri, fatura – kurum, SGK prim MTV ödemeleri, otomatik ödeme talimatı, kredi kartı talebi ve hatta kefile, imzaya gerek olmadan kredi başvurusu dahi gerçekleştirilebilmektedir. Bakanın internet bankacılığı hizmetleri hakkında detaylı bilgi almak isteyen müşteriler için ABank iletişim hizmetleri yani müşteri hizmetleri ile görüşme gerçekleştirebilmek mümkündür.

ABank İnternet Bankacılığı Şifre Alma ve Yenileme

ABank internet bankacılığı için gerekli olan şifre, bankanın herhangi bir şubesinden ya da müşteri hizmetlerinden alınabilmektedir. Telefon bankacılığı aracılığı ile şifre edinmek isteyen müşteriler için ABank tel numarası 444 00 55 olurken, şifre alma ya da yenileme işlemi internet bankacılığından da gerçekleştirilebilmektedir. Örneğin; bankacılık şifresini unutan müşteriler internet şubesi ekranının sol altında yer alan “Şifremi Unuttum” menüsünü kullanarak yeni şifre talep edebilmektedir.

Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın