Ana SayfaBanka İş İlanlarıGaranti Bankası İstanbul’da Özel Bankacılık İçin Alım Yapacak!

Garanti Bankası İstanbul’da Özel Bankacılık İçin Alım Yapacak!
G

-

Türkiye’de bankacılık sektöründe öncü isimlerden biri olan Garanti Bankası, yayınlamış olduğu ilan ile İstanbul Avrupa Yakası’nda banka personel alımları gerçekleştireceğini duyurdu. Yayınlanan bu ilana göre İstanbul Nişantaşı’nda yer alan Özel Bankacılık şubesinde görevlendirilecek olan bu personeller, Müşteri İlişkileri Yöneticisi olarak görev alacak.

Garanti Bankası Personel Alımında Hangi Şartlara Bakacak?

Banka iş ilanları kategorisinde yer alan bu ilana en az lisans mezunu olan, minimum 4 sene finans ya da benzeri bir sektörde çalışarak deneyim sahibi olan, Özel Bankacılık hakkında yeterli bilgiye ve tecrübeye sahip, iyi derece İngilizce konuşan ve SPK seviye 1, fakat tercihen seviye 3 ve/veya buna benzer sertifikalara sahip olan adaylar arasından en uygun olanı tercih edilecek. Ayrıca pek çok ilanlarında olduğu üzere başvuruda bulunan erkek adayların askerlik grevini yerine getirmiş olmasına ya da en az 2 sene tecil ettirmiş olmasına bakılacak.

Özel Bankacılık Müşteri İlişkileri Yöneticisi Ne İş Yapacak?

Garanti Bankası iş ilanlarından biri olan bu ilana göre, banka bünyesinde Özel Bankacılık Müşteri İlişkileri Yöneticisi olarak görevlendirilen kişi, hedef müşteriler adına geniş çaplı bir finans planlama ve kişilere özel olarak hazırlanan bankacılık ürünleri ile müşteri ilişkilerinden sorumlu olacak. Bankacılık hizmet ve servislerini daha yaygın bir hale getirerek bankaya yeni müşteriler kazandıracak olan Müşteri İlişkileri Yöneticisi, özel bankacılık ürünleri ile alakalı gerçekleştirilen çalışmaların, banka yönetmeliklerine, kanuna vb. şeylere uygun olarak gerçekleştirilmesini sağlayacak.

Banka iş başvuruları dahilinde İstanbul Nişantaşı’nda yer alan Özel Bankacılık Şubesi bünyesinde Müşteri İlişkileri Yönetici olmak isteyen adayların aşağıdaki adres üzerinden 26 Ağustosa kadar başvuruda bulunacak.

https://www.kariyer.net/is-ilani/garanti-bankasi-ozel-bankacilik-musteri-iliskileri-yoneticisi-2088243

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,362TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol