Ana SayfaBanka İş İlanlarıGaranti Bankası İstanbul’da Özel Bankacılık İçin Alım Yapacak!

Garanti Bankası İstanbul’da Özel Bankacılık İçin Alım Yapacak!

Yayın tarihi:

Google Haberlere Abone Ol:

Türkiye’de bankacılık sektöründe öncü isimlerden biri olan Garanti Bankası, yayınlamış olduğu ilan ile İstanbul Avrupa Yakası’nda banka personel alımları gerçekleştireceğini duyurdu. Yayınlanan bu ilana göre İstanbul Nişantaşı’nda yer alan Özel Bankacılık şubesinde görevlendirilecek olan bu personeller, Müşteri İlişkileri Yöneticisi olarak görev alacak.

Garanti Bankası Personel Alımında Hangi Şartlara Bakacak?

Banka iş ilanları kategorisinde yer alan bu ilana en az lisans mezunu olan, minimum 4 sene finans ya da benzeri bir sektörde çalışarak deneyim sahibi olan, Özel Bankacılık hakkında yeterli bilgiye ve tecrübeye sahip, iyi derece İngilizce konuşan ve SPK seviye 1, fakat tercihen seviye 3 ve/veya buna benzer sertifikalara sahip olan adaylar arasından en uygun olanı tercih edilecek. Ayrıca pek çok ilanlarında olduğu üzere başvuruda bulunan erkek adayların askerlik grevini yerine getirmiş olmasına ya da en az 2 sene tecil ettirmiş olmasına bakılacak.

Özel Bankacılık Müşteri İlişkileri Yöneticisi Ne İş Yapacak?

Garanti Bankası iş ilanlarından biri olan bu ilana göre, banka bünyesinde Özel Bankacılık Müşteri İlişkileri Yöneticisi olarak görevlendirilen kişi, hedef müşteriler adına geniş çaplı bir finans planlama ve kişilere özel olarak hazırlanan bankacılık ürünleri ile müşteri ilişkilerinden sorumlu olacak. Bankacılık hizmet ve servislerini daha yaygın bir hale getirerek bankaya yeni müşteriler kazandıracak olan Müşteri İlişkileri Yöneticisi, özel bankacılık ürünleri ile alakalı gerçekleştirilen çalışmaların, banka yönetmeliklerine, kanuna vb. şeylere uygun olarak gerçekleştirilmesini sağlayacak.

Banka iş başvuruları dahilinde İstanbul Nişantaşı’nda yer alan Özel Bankacılık Şubesi bünyesinde Müşteri İlişkileri Yönetici olmak isteyen adayların aşağıdaki adres üzerinden 26 Ağustosa kadar başvuruda bulunacak.

https://www.kariyer.net/is-ilani/garanti-bankasi-ozel-bankacilik-musteri-iliskileri-yoneticisi-2088243

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
68TakipçilerTakip Et
2,210TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Ticari Kredi Hesaplaması Nasıl Yapılır?

Ticari kredi, işletmelerin genişleme, ekipman yatırımı, stok finansmanı gibi çeşitli ihtiyaçlarını karşılamak için kullandığı...

Hayat Sigortası Kapsamı Nedir? Avantajları Nelerdir?

Hayat sigortası, sigortalı kişinin kendisini, yakınlarını çeşitli olumsuz durumlara karşı maddi olarak güvence altına...

TTNET Faturası Nasıl Ödenir ve Borç Öğrenme (ADIM ADIM)

İnternet erişimini sağlayan TTNET aboneleri için fatura ödeme ve sorgulama işlemleri artık çok daha...

Kripto Grafiklerini Anlama: Her Kripto Para Canlı Borsa Grafiklerini Aynı Gösterir mi?

Kripto para grafik analizi, kripto dünyasındaki tüccarlar ve yatırımcılar için temel bir beceridir. Bu...

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.