Ana SayfaBanka İş İlanlarıGaranti Bankası İstanbul’da Özel Bankacılık İçin Alım Yapacak!

Garanti Bankası İstanbul’da Özel Bankacılık İçin Alım Yapacak!

Yayın tarihi:

Google Haberlere Abone Ol:

Türkiye’de bankacılık sektöründe öncü isimlerden biri olan Garanti Bankası, yayınlamış olduğu ilan ile İstanbul Avrupa Yakası’nda banka personel alımları gerçekleştireceğini duyurdu. Yayınlanan bu ilana göre İstanbul Nişantaşı’nda yer alan Özel Bankacılık şubesinde görevlendirilecek olan bu personeller, Müşteri İlişkileri Yöneticisi olarak görev alacak.

Garanti Bankası Personel Alımında Hangi Şartlara Bakacak?

Banka iş ilanları kategorisinde yer alan bu ilana en az lisans mezunu olan, minimum 4 sene finans ya da benzeri bir sektörde çalışarak deneyim sahibi olan, Özel Bankacılık hakkında yeterli bilgiye ve tecrübeye sahip, iyi derece İngilizce konuşan ve SPK seviye 1, fakat tercihen seviye 3 ve/veya buna benzer sertifikalara sahip olan adaylar arasından en uygun olanı tercih edilecek. Ayrıca pek çok ilanlarında olduğu üzere başvuruda bulunan erkek adayların askerlik grevini yerine getirmiş olmasına ya da en az 2 sene tecil ettirmiş olmasına bakılacak.

Özel Bankacılık Müşteri İlişkileri Yöneticisi Ne İş Yapacak?

Garanti Bankası iş ilanlarından biri olan bu ilana göre, banka bünyesinde Özel Bankacılık Müşteri İlişkileri Yöneticisi olarak görevlendirilen kişi, hedef müşteriler adına geniş çaplı bir finans planlama ve kişilere özel olarak hazırlanan bankacılık ürünleri ile müşteri ilişkilerinden sorumlu olacak. Bankacılık hizmet ve servislerini daha yaygın bir hale getirerek bankaya yeni müşteriler kazandıracak olan Müşteri İlişkileri Yöneticisi, özel bankacılık ürünleri ile alakalı gerçekleştirilen çalışmaların, banka yönetmeliklerine, kanuna vb. şeylere uygun olarak gerçekleştirilmesini sağlayacak.

Banka iş başvuruları dahilinde İstanbul Nişantaşı’nda yer alan Özel Bankacılık Şubesi bünyesinde Müşteri İlişkileri Yönetici olmak isteyen adayların aşağıdaki adres üzerinden 26 Ağustosa kadar başvuruda bulunacak.

https://www.kariyer.net/is-ilani/garanti-bankasi-ozel-bankacilik-musteri-iliskileri-yoneticisi-2088243

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
63TakipçilerTakip Et
2,247TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Kuveyt Türk Gişe Yetkilisi Alımları Yapıyor!

Türkiye'de 300'den fazla şubesi olan ve 5000'den fazla da çalışanı olan Kuveyt Türk Katılım Bankası bünyesinde istihdam etmek için Gişe Yetkilisi alımı yapacağını duyurdu.

Yurt İçi Piyasaları TCMB Faiz Kararına Odaklandı!

Küresel piyasalarda, ABD Merkez Bankası toplantısından sonra süregelen belirsizlikler sebebiyle negatif bir seyir izlenirken,...

Emeklilere Müjde: En Düşük Emekli Maaşları 7.500 TL Oldu!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, dün akşam davet edildiği canlı yayın programında önemli açıklamalarda bulundu....

Banka Mülakatında Başarılı Olmanın Sırrı Soruları Bilmekten Geçer!

Bankaların düzenlediği sınavlar, mezun olunan bölümler gibi birçok şartı başarılı bir şekilde arkada bırakan bankacı adayları, genellikle mülakat aşamasında bir takım sorunlar yaşamaktadır. Bu yüzden banka mülakatında sorulan sorulara genel bir yaklaşım ile bilgilendirme yapmak istedik.

Bankalar EYT’liler için Yarışıyor: EYT Destek Kredisi Hazırlandı!

Neredeyse 2,5 milyon insanın EYT’den faydalanarak emekli olması, bankalardaki rekabet ortamını artırdı. Bir yandan...

4 Banka Müfettiş Yardımcısı Alımı Yapıyor!

2023 yılı güncel banka iş ilanları arasında yer alan duyurulara göre 4 banka Müfettiş...