Denizbank Lise Mezunu İletişim Merkezi Asistanı Alımı Yapıyor!

Denizbank banka iş ilanları kapsamında yayınlamış olduğu duyuru ile Lise Mezunu İletişim Merkezi Asistanı Alacak! Detaylar İçin...

1
Denizbank Lise Mezunu İletişim Merkezi Asistanı Alımı Yapıyor!

Türk bankacılık sektöründe uzun zamandır hizmet vermekte olan Denizbank, yayınlamış olduğu ilan ile banka personel alımları yapacağını belirtti. İstanbul  ve Ankara şubeleri için alınacak olan bu personeller, İletişim Hizmetleri Asistanı olarak banka bünyesinde görevlendirilecek.

İletişim Merkezi Asistanı Alımlarında Hangi Kriterler Aranacak?

İletişim Merkezi Asistanı Alımlarında Hangi Kriterler Aranacak?
İletişim Merkezi Asistanı Alımlarında Hangi Kriterler Aranacak?

Denizbank iş ilanları arasında yer alan bu ilana göre, İletişim Merkezi Asistanı işe alımlarında, adaylarda bir takım kriterlere bakılacak. Banka tarafından belirtilene göre bu ilana başvuruda bulunan adaylardan;

  • En az lise mezunu olması,
  • Vardiyalı çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek olması,
  • MS Office programları iyi derecede kullanabiliyor olması,
  • Diksiyonu düzgün, satıl ve ikna kabiliyeti yüksek olması,
  • Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabiliyor olması,
  • Takım çalışmasına uyumlu olması,
  • İletişim yönü kuvvetli ve erkek adaylar için askerlik görevini yerine getirmiş ya da en az 2 sene tecil ettirmiş olması gerekmektedir.

İşe Alınan Personellerin Banka Bünyesinde Görevi Ne Olacak?

Denizbank Lise Mezunu İletişim Merkezi Asistanı
Denizbank Lise Mezunu İletişim Merkezi Asistanı

İş ilanları kategorisindeki bu ilanda belirtilene göre, İletişim Merkezi’nde görevlendirilecek olan asistanlar, pek çok iletişim kanallarından, 7 gün 24 saat kesintisiz olarak sesli ya da chat kanallarından gelen aramalara cevap verecek ve müşterilerin talep ve isteklerini yerine getirecek. Bunun ile beraber bankanın kar oranına katkı sağlayacak çeşitli bankacılık ürünlerinin satışını gerçekleştirecek ve bu alandaki faaliyetlere destek verecek.

Son Başvuru Ne Zaman?

Son Başvuru Ne Zaman?
Son Başvuru Ne Zaman?

Banka iş başvuruları kapsamında Denizbank’ın bu ilanındaki kriterlerine uygun olduğunu düşünen adaylar, eksiksiz belge ile başvuru yapmaları gerekmektedir.

Bu iş ilanı ilk olarak kariyer.net’te yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

https://www.kariyer.net/is-ilani/denizbank-iletisim-merkezi-asistani-ankara-3170953
https://www.kariyer.net/is-ilani/denizbank-iletisim-merkezi-asistani-istanbul-3170951

1 adet yorum var, sen de görüşlerini yaz!

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın