Ana SayfaBanka İş İlanlarıAktif Bank Ankara ve Kayseri’de Personel Alımı Gerçekleştirecek!

Aktif Bank Ankara ve Kayseri’de Personel Alımı Gerçekleştirecek!
A

-

Türk bankacılık sektöründe hizmet vermekte olan Aktif Yatırım Bankası, yayınlamış olduğu bir ilan ile banka personel alımı gerçekleştireceğini duyurdu. Yayınlanan bu ilana göre Özel Bankacılık alanında Satış Yöneticisi ihtiyacı olan banka, bu alımları Ankara ve Kayseri’den yapacak.

İşe Alım Şartları Neler Olacak?

Aktif Bank iş ilanları arasında yer alan bu ilan kapsamında, banka tarafından bir ilana başvuruda bulunan adaylarda bir takım şartlar aranacak. Öncelikle adayların üniversitelerin 4 yıllık bölümlerinden mezun olması ve SPK Temel Düzey Lisansına sahip olması gereken bu pozisyonda, bankacılık sektörünün yatırım ürünleri, ürünler ve türevleri konusunda en az 5 sene deneyim sahibi olan adaylar tercih edilecek. Öte yandan özel bankacılık hedef bölümüne giren müşteriler meselesinde tecrübe sahibi, hem yurt içi, hem de yurt dışı piyasalarını yakından takip ederek analiz edebilen ve müşteri kazanımında etkin olan adaylara bakılacak.

Banka iş ilanları kategorisine dahil edilen bu ilana başvuracak olan adayların ayrıca müşteriler ile iletişimi kuvvetli ve iletişime açık olan, daha çok satış odaklı bir şekilde çalışan ve erkek adaylar için de askerlik görevini yerine getiren kişiler olması gerekecek.

Son Başvuru Tarihi Ne Zaman Olacak?

Tüm bunların yanı sıra Aktif Yatırım Bankası, sürekli ve tam zamanlı olarak çalışacak olan bu Özel Bankacılık Satış Yönetmenleri’nin iş ilanlarında belirtildiği üzere Ankara ve Kayseri illerinde ikamet ediyor olmasına da bakacak.

Banka iş başvuruları kapsamında kendisinin bu pozisyon ve talep edilen kriterler için uygun olduğunu düşünerek bu ilana başvuruda bulunacak olan adaylar 6 Ağustos 2018 tarihine kadar aşağıdaki linklerden başvuruda bulunabilecek.

https://www.kariyer.net/is-ilani/aktif-yatirim-bankasi-a-s-ozel-bankacilik-satis-yoneticisi-2075607
https://www.kariyer.net/is-ilani/aktif-yatirim-bankasi-a-s-ankara-ozel-bankacilik-satis-yoneticisi-1996109

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

1 adet yorum var, sen de görüşlerini yaz!

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,362TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol