Ana SayfaBanka İş İlanlarıGaranti Bankası Aydın ve İlçelerinde Müşteri Danışmanı Alacak!

Garanti Bankası Aydın ve İlçelerinde Müşteri Danışmanı Alacak!

Yayın tarihi:

Google Haberlere Abone Ol:

Türkiye’nin sektördeki öncü isimlerinden biri olan Garanti Bankası, yayınlamış olduğu bir iş ilanı ile banka personel alımları gerçekleştireceğini duyurdu. Yayınlanan bu ilan doğrultusunda Aydın Merkez, Didim, Kuşadası ve Milas’ta yapılacak olan personel alımları Müşteri Danışmanı pozisyonu için olacak.

Adaylarda Hangi Şartlar Aranacak?

Yayınlanan bu iş ilanlarına göre yapılacak olan Müşteri Danışmanı alımları için Garanti Bankası tarafından bir takım şartlar koşulacak. Temel olarak banka iş başvuruları kapsamında bu ilana başvuruda bulunan adayların en az lisans mezunu olmasına, Aydın’ın Merkez ilçesinde, Didim’de, Milas’ta ya da Kuşadası’nda ikamet ediyor olmasına, tercih olarak Segem Sertifikası’na sahip olmasına ve kendini güler yüzlü, pozitif, ikna ve iletişim becerileri kuvvetli biri olarak tanımlayabilen bireyler olmasına bakılacak. Bunun ile beraber erkek adayların askerlik vazifesini yerine getirmiş olmasına ya da en az 1 sene tecil ettirmiş olmasına da bakılacak.

Müşteri Danışmanları Banka Bünyesinde Ne iş Yapacak?

Banka iş ilanları kategorisinde yayımlanan bu ilana göre söz konusu il ve ilçelerde alımı gerçekleştirilecek olan Müşteri Danışmanları, Garanti Bankası’nın tüm müşterileri adına para çekme, yatırma, ödeme, transfer etme, çek – senet ödemeleri ve bunun gibi işlemleri yerine getirecek. Belli başlı segmentlerdeki müşteriler için ürün tanıtım ve satış gerçekleştirecek, gerekli görülen durumlarda banka müşterilerini ziyaret edecek ve satış aktivitelerini yerine getirecek. Üstelik sahip olduğu sertifika doğrultusunda ürün tanıtımı gerçekleştirecek, müşterileri bilgilendirecek ve dijital bankacılık kanallarına yönlendirecek.

Garanti Bankası iş ilanları kapsamında bu ilana başvuracak olan adayların 10 Eylül 2018 tarihine kadar aşağıdaki adresten bankaya CV gönderip müracaat etmesi gerekecek.

https://www.kariyer.net/is-ilani/garanti-bankasi-musteri-danismani-aydin-didim-kusadasi-milas-2099752

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
64TakipçilerTakip Et
2,238TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Garanti BBVA Müşteri Danışmanı Alımı!

Banka, İstanbul'daki şubeleri için banka personel alımları yapacağını duyurarak açık pozisyonun Garanti BBVA Müşteri...

QNB Finansbank 45 İlde Lise Mezunu Mobil Satış Temsilcisi Alacak!

İlk Türk bankası olması ve yurtdışındaki piyasalar tarafından da kendisine duyulan güvenden dolayı her...

Asgari Ücret Zammında 4 Farklı Senaryo!

Asgari ücret zammıyla alakalı olarak bütün gözler 5 Haziran’a TÜİK tarafından açıklanacak olan enflasyon...

TEB Lise Mezunu Makam Şoförü Alımı Yapacak!

Türk Ekonomi Bankası TEB lise mezunu çok sayıda personel alımları yapıyor. Hem TEB hem de diğer banka personel alımları, banka iş ilanları, banka sınavları ve banka iş başvurularına sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kuveyt Türk Çağrı Merkezi Yetkilisi Alımı Yapıyor!

Kuveyt Türk Katılım Bankası, İstanbul'un Anadolu yakasında Çağrı Merkezi Müdürlüğünde görevlendirmek için banka personel alımları yapacak.

TÜRK-İŞ Açıkladı: Açlık Sınırı 10 bin 362 TL Oldu!

TÜRK-İŞ tarafından açıklanan verilere göre 4 kişilik bir çekirdek ailenin aylık gıda masraflarını içeren...