Ana SayfaBanka İş İlanlarıING Bank İstanbul’da Geçici Personel Alımı Gerçekleştirecek!

ING Bank İstanbul’da Geçici Personel Alımı Gerçekleştirecek!
I

-

Türkiye’de faaliyet yürütmekte olan yabancı sermayeli banka ING Bank, yeni bir banka iş ilanı yayınladı. Yayınlanan bu ilana göre ING Bank, İstanbul Maslak’ta dönemsel olarak banka personel alımları gerçekleştirecek.

Kimler İşe Alınacak?

ING Bank iş ilanları arasında yer alan bu ilana göre, İstanbul Maslak Genel Müdürlük Ofisinde görevlendirilmek üzere Maaş ve İşlem Bankacılığı birimi için dönemsel personel olarak alım yapılacak. İlana başvuruda bulunan adaylardan bir takım şartlar arayacak olan banka, öncelikle adayların İşletme, İktisat, Maliye, Ekonomi, İstatistik, Ekonometri, Uluslararası İlişkiler, Bankacılık ve Finans gibi bölümlerinden mezun olmasına bakacak. Öte yandan adayların bir takım sorumluluk sahibi olup olmamasına bakacak olan ING Bank, pek çok iş ilanlarında olduğu üzere adayların iletişim ve ikna becerilerini kuvvetli olup olmamasına, müşterilerin ihtiyaçlarını iyi ve doğru bir şekilde anlamasına, doğru ürünlerin tavsiye edilmesine ve koyulan hedeflere ulaşabilmesine bakacak.

İşe Alınanların görevleri Neler Olacak?

Banka iş ilanları kategorisinde yer alan personel alımı duyurusunda ayrıca belirtilene göre, işe alınan adaylara bazı sorumluluklar yüklenecek. İşe alınan adaylar Bireysel Bankacılık alanında müşterilerin para transferlerini, fatura ve diğer ödemeler gibi günlük bankacılık işlemlerini ve bu işlemlerden elde edilen gelirleri artırmaya ilişkin kampanyalar planlarken, Otomatik Fatura Talimatına yönelik hedeflerin tutturulabilmesi adına satış kanalları ve iş ortaklığı yapılabilecek firmalar ile kampanyalar hazırlayacak. Maaş ve Emekli Maaş müşterilerinin çapraz satış oranlarının artırılabilmesi adına ürün ekipleri ile koordineli bir şekilde kampanyalar sunacak, kampanya sonuçlarını takip ve analiz edecek.

ING Bank tarafından yüklenecek olan bu ve bunun gibi sorumluluklara uygun olan ve banka iş başvuruları kapsamında bu ilana başvuruda bulunmak isteyen adaylar, aşağıdaki internet adresi üzerinden 9 Eylül 2018 tarihine kadar başvuru yapabilecek.

https://www.kariyer.net/is-ilani/ing-bank-maas-ve-islem-bankaciligi-bolumu-donemsel-calisan-2103835

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,362TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol