Ana SayfaBankacılıkHSBC Bireysel Kredi Hesaplama

HSBC Bireysel Kredi Hesaplama

Yayın tarihi:

Kategori:

Google Haberlere Abone Ol:

İhtiyaç olan tutarı, en uygun ve en hızlı zaman zarfında müşterilere ulaştırılmak için hizmetler ara verilmeden devam etmektedir. HSBC Bireysel Kredi Hesaplama çok büyük kolaylık sağlamaktadır. Aklınızda hiç bir soruna yer bırakmadan hangi vade ile ne kadar tutarı kaç ay ödeyeceğinizi hesaplamak hiç bu kadar kolay olmamıştı.

HSBC Bireysel Kredi Hesaplama

Önce ne kadar ihtiyaç olunacağı tespit edilir. Bu tespit edilen miktar 48.000 TL’ yi geçmemelidir. 2 yıla kadar ki vade seçeneklerinde faiz oranı % 1.39 olarak belirlenmiştir. 24 adan 48 aya kadar olan seçeneklerde ise vade % 1.48 olarak belirlenmiştir.

Hsbc Bireysel Kredi olarak Hsbc İpotekli İhtiyaç Kredisini de kullanılabilir. İpotekli İhtiyaç kredisi ile gayrimenkul olduğu takdirde, bunu sahip olunan gayrimenkul ipotek gösterilerek kredi miktarı arttırılabilir. Hsbc İpotekli İhtiyaç Kredilerinin avantajı, talep edilen miktar 48.000 TL’ yi geçmesi halinde devreye girer. İpotek göstererek daha büyük miktarlar kredi olarak sağlanabilir. Bu kredi imkanındaki oranlar talep edilen vadeye göre değişir. Bu oranlar 12 ay %1.67, 24 ay %1.45, 36 ay %1.67 olarak belirlenmiştir.

Kampanya Koşulları

Talep edilen kredi miktarı tüm vadelerde kredi tutarı üzerinden %0.5 + BSMV’ dir.

Kredili Hayat Sigortası tüm müşterilere zorunlu olarak yapılmaktadır. Banka tarafından değerlendirilen taleplerden sonra, ekstra belge ve teminat isteme, faiz oranlarında ve kampanya koşullarının bazı maddelerinde veya tamamında değişiklik yapma ve kampanyayı durdurma hakkı saklıdır.

HSBC Bireysel Kredi imkanlarında talep edilen tutar minimum 1.000 TL.’dir. Bu hesaplama yöntemiyle çok hızlı ve çok kolay bir şekilde talep etme ve sonuçlanma sağlanmaktadır.

Başvuru Sırasında İstenilen Evraklar

  • Kimlik Kartı
  • Gelir belgesi
  • Serbest meslek sahipleri için ticaret sicil gazetesi
  • Son döneme ait elektrik, su , doğalgaz..v.b. fatura
  • Son aya ait SSK belgesi
  • İhtiyaca göre istenen ek belgeler.
Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
68TakipçilerTakip Et
2,210TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Ticari Kredi Hesaplaması Nasıl Yapılır?

Ticari kredi, işletmelerin genişleme, ekipman yatırımı, stok finansmanı gibi çeşitli ihtiyaçlarını karşılamak için kullandığı...

Hayat Sigortası Kapsamı Nedir? Avantajları Nelerdir?

Hayat sigortası, sigortalı kişinin kendisini, yakınlarını çeşitli olumsuz durumlara karşı maddi olarak güvence altına...

TTNET Faturası Nasıl Ödenir ve Borç Öğrenme (ADIM ADIM)

İnternet erişimini sağlayan TTNET aboneleri için fatura ödeme ve sorgulama işlemleri artık çok daha...

Kripto Grafiklerini Anlama: Her Kripto Para Canlı Borsa Grafiklerini Aynı Gösterir mi?

Kripto para grafik analizi, kripto dünyasındaki tüccarlar ve yatırımcılar için temel bir beceridir. Bu...

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.