Ana Sayfa Bankacılık HSBC Bireysel Kredi Hesaplama

HSBC Bireysel Kredi Hesaplama

-

İhtiyaç olan tutarı, en uygun ve en hızlı zaman zarfında müşterilere ulaştırılmak için hizmetler ara verilmeden devam etmektedir. HSBC Bireysel Kredi Hesaplama çok büyük kolaylık sağlamaktadır. Aklınızda hiç bir soruna yer bırakmadan hangi vade ile ne kadar tutarı kaç ay ödeyeceğinizi hesaplamak hiç bu kadar kolay olmamıştı.

HSBC Bireysel Kredi Hesaplama

Önce ne kadar ihtiyaç olunacağı tespit edilir. Bu tespit edilen miktar 48.000 TL’ yi geçmemelidir. 2 yıla kadar ki vade seçeneklerinde faiz oranı % 1.39 olarak belirlenmiştir. 24 adan 48 aya kadar olan seçeneklerde ise vade % 1.48 olarak belirlenmiştir.

Hsbc Bireysel Kredi olarak Hsbc İpotekli İhtiyaç Kredisini de kullanılabilir. İpotekli İhtiyaç kredisi ile gayrimenkul olduğu takdirde, bunu sahip olunan gayrimenkul ipotek gösterilerek kredi miktarı arttırılabilir. Hsbc İpotekli İhtiyaç Kredilerinin avantajı, talep edilen miktar 48.000 TL’ yi geçmesi halinde devreye girer. İpotek göstererek daha büyük miktarlar kredi olarak sağlanabilir. Bu kredi imkanındaki oranlar talep edilen vadeye göre değişir. Bu oranlar 12 ay %1.67, 24 ay %1.45, 36 ay %1.67 olarak belirlenmiştir.

Kampanya Koşulları

Talep edilen kredi miktarı tüm vadelerde kredi tutarı üzerinden %0.5 + BSMV’ dir.

Kredili Hayat Sigortası tüm müşterilere zorunlu olarak yapılmaktadır. Banka tarafından değerlendirilen taleplerden sonra, ekstra belge ve teminat isteme, faiz oranlarında ve kampanya koşullarının bazı maddelerinde veya tamamında değişiklik yapma ve kampanyayı durdurma hakkı saklıdır.

HSBC Bireysel Kredi imkanlarında talep edilen tutar minimum 1.000 TL.’dir. Bu hesaplama yöntemiyle çok hızlı ve çok kolay bir şekilde talep etme ve sonuçlanma sağlanmaktadır.

Başvuru Sırasında İstenilen Evraklar

  • Kimlik Kartı
  • Gelir belgesi
  • Serbest meslek sahipleri için ticaret sicil gazetesi
  • Son döneme ait elektrik, su , doğalgaz..v.b. fatura
  • Son aya ait SSK belgesi
  • İhtiyaca göre istenen ek belgeler.
Avatar
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

49,254BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
30TakipçilerTakip Et
2,400TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler