Ana SayfaKariyerZiraat Bankası Çalışanlarına Tanınan Haklar

Ziraat Bankası Çalışanlarına Tanınan Haklar

Yayın tarihi:

Kategori:

Google Haberlere Abone Ol:

Ziraat Bankası Çalışanlarına Tanınan Haklar, Ziraat Bankası Misyon ve Vizyonu, Sosyal İmkanlar, Kariyer İmkanları! Ziraat Bankası Çalışan Maaşları!

Ziraat Bankası, Türk bankacılık sektörünün en köklü bankalarından biridir. Uzun yıllardır vermiş olduğu her türlü finans hizmetleri sayesinde adından söz ettirmeyi başaran Ziraat Bankası, çalışanları için de pek çok avantaj ve sosyal haklar tanımaktadır. Dolayısıyla günümüzde pek çok vatandaş Ziraat Bankası kariyer hedefleri doğrultusunda ilerlemekte ve bu alanda bir kariyer yapmaktadır.

Ziraat Bankası Misyon ve Vizyonu

Ziraat Bankası, hizmet vermeye başladığı günden bu yana, gerek Türkiye’de ve gerekse dünyada yaygın, güvenilir ve dünyanın her bir köşesinde aynı hizmeti sunan, her kesimden vatandaşın bankası olan, müşteri ve insan kaynağını en kıymetli faali olarak gören bir banka olmayı vizyon edinmektedir.  Bunun ile beraber, sahip olduğu köklü geçmişine yaraşır bir biçimde devamlı olarak fark ve değer oluşturmayı amaçlayan Ziraat Bankası, evrensel, saygın, lider ve piyasa değeri yüksek bir banka olmayı vizyon olarak kabul etmektedir.

Ziraat Bankasının misyonu ise; müşterilere talep ve beklentileri doğrultusunda en doğru şekliyle anlayarak, yine en doğru hizmet kanalından, çözüm ve öneride bulunan, alternatif hizmet kanalları sayesinde geniş ürün ve hizmet yelpazesini her kesimden vatandaşa hızlı ve etkin olarak sunan ve müşteri memnuniyetini tüm değerlerinin üzerinde tutan bir banka haline gelmektir.

Bu gibi vizyon ve misyona sahip olan bu bankada pek çok birey Ziraat Bankası kariyer hedefi koyup kariyer planlama yaparak, banka bünyesinde çalışabilme hayalleri kurmaktadır.

Ziraat Bankası Çalışanlarına Tanınan Sosyal ve Kariyer İmkanlar

Günümüzde bankacılık sektöründe Ziraat Bankası çalışanı olarak yer almak büyük ayrıcalık sağlamaktadır. Ziraat kariyer hedefine ulaşan bireyler pek çok sosyal ve kariyer imkanına erişebilmektedir. Ziraat kariyer hedefine ulaşıp banka çalışanı haline gelenler için, Ziraat Bankası sağlık ve gelecek güvencesi sağlamaktadır. Banka personelleri sosyal güvece olarak TZH Vakfı’na tabi olurken, ayrıca emeklilik döneminde rahat edebilmeleri için de işveren katkısı olan BES olanağı sunulmaktadır. Bunların yanı sıra banka çalışanlarına yemek ve ulaşım desteği de sunulmaktadır.

Ziraat Bankası Çalışanları Ne Kadar Maaş Alıyor?

Ziraat Bankası çalışanları banka kariyer hedefi doğrultusunda yükselmiş olduğu pozisyona ya da departmana göre maaş almaktadır. Ziraat Bankası bünyesinde görev alan Güvenlik Görevlisi 2 bin TL, Gişe Yetkilisi 2 bin 500 TL, Uzman Yardımcısı 2 bin 900 TL, Şube Müdürü ise 8 bin TL maaş almaktadır. Bahsi geçen bu rakamlar tahmini olmakla beraber genellikle yeni başlayanlar için geçerlidir.

Bu içerikte yer alan bilgilerin tamamı; banka çalışanları tarafından sunulan bilgiler ışığında hazırlanmış olup, ilgili banka tarafından teyit edilmemiştir. Bilgilerin doğruluğu için bankanın resmi internet sitesini incelemenizi tavsiye ederiz.

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
65TakipçilerTakip Et
2,237TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

2023 Haziran Ev Kredisi Faiz Oranları

2020 Mart ev kredisi faiz oranlarını sizler için en uygun oranda tutarak sizin de bir eviniz, konutunuz, yazlığınız artık size çok uzak değil. Tatilini kendi evinizin anahtarlarını elinizde hissederek geçirmek isteyenler veya yatırımlarını konutlara yaparak bu şekilde değerlendirmek isteyenler için faiz oranlarını sizler için derledik.

2023 En Uygun Kredi Faiz Oranları (Haziran)

2020 Mart İhtiyaç kredisi faiz oranları, 2020 Mart Konut kredisi faiz oranları, 2020 Mart taşıt kredisi faiz oranları bankalara göre farklılık göstermektedir. Detaylar…

Güncel İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları! Haziran 2023!

Bu yazımızda ihtiyaç kredisi nedir, ihtiyaç kredisi kullanabilmenin şartları, kredi için istenen belgeler, güncel ihtiyaç kredisi faiz oranları ve ihtiyaç kredisi türleri bahsedeceğiz.

Akbank Hukuk Departmanı için Avukat Alımı Yapacak!

Akbank, banka iş ilanları kategorisinde yayımladığı yeni bir ilanla hukuk departmanında görevlendirmek üzere Avukat...

ING Bank 11 Farklı İlde Ticari/Kobi Şube Yönetici Adayları Arıyor!

Türkiye'nin önde gelen bankalarından bir tanesi olan ING Bank, bünyesi dahilince çalıştırmak üzere yeni Kobi Portföy Yöneticileri arıyor.

Garanti BBVA Müşteri Danışmanı Alımı!

Banka, İstanbul'daki şubeleri için banka personel alımları yapacağını duyurarak açık pozisyonun Garanti BBVA Müşteri...