Ana SayfaKredilerING Bank Bedelli Askerlik Kredisi! Ödemeler 2019’da Başlıyor!

ING Bank Bedelli Askerlik Kredisi! Ödemeler 2019’da Başlıyor!

Yayın tarihi:

Kategori:

Google Haberlere Abone Ol:

Bedelli askerliğin yasalaşması sonrasında banka bedelli askerlik kredisi kampanyaları sunulmaya başlandı. Bedelli askerlik kredisi veren bankalar arasında ING Bank’ta bulunuyor. Peki yüzde kaç faiz uyguluyor? Şartlar Neler? Vade oranlar ve geri ödeme planları detayları…

ING Bank Bedelli Askerlik Kredisi Kampanyası!

ING Bank bedelli askerlik kredisi kampanyası kapsamında banka faiz oranları yüzde 1,74’ten başlıyor. Faiz oranlarının değişimi kişilerin ne kadar kredi çektikleri, vade süresi, kredi notu gibi etkenlere göre değişkenlik gösteriyor. Faiz oranları piyasadaki kur hareketlenmelerinde etkilenmeyip, 48 aya kadar uzanan geri ödeme planları sunuluyor.

Şimdi Al, 2019’da Ödemeye Başla Kampanyası!

ING Bank bedelli askerlik kredisi kampanyası başvurusu yapacak kişilere avantajlı ödeme planı sunuluyor. Kredi ödemeleri hemen başlamak zorunda olmayıp, 3 ay erteleme fırsatı sağlanıyor. Yani ağustosta bedelli askerlik kredisi başvurusu yapan birinin ödemeleri aralıkta, eylülde başvuru yapanların 2019 Ocakta, ekimde başvuru yapanların ise 2019 şubatta ödemeleri başlıyor.

İnternetten, Anında Onaylı Kredi

15 bin lira bedelli askerlik kredisi imkanı sağlayan banka, 48 ay vade imkanı sunup, sigorta yapılmasını istiyor. Hayat sigortası ödemeleri kişilerin demografik bilgilerine göre değişkenlik gösteriyor. Bedelli kredi başvurusu için ise banka şubelerine gitmek zorunlu olmayıp, isteyenler ön onaylı başvurularını internet üzerinden yapabiliyor. T.C. kimlik numarası, cep telefonu girilerek en fazla ne kadar kredi alınabileceğini, kredinin onaylanıp onaylanmayacağı hızlı bir şekilde öğreniliyor.

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
67TakipçilerTakip Et
2,216TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.

Kariyer Yolculuğu: Denizbank Kariyer ve Kariyer Planlaması!

Denizbank Kariyer basamaklarına adım atmanın bir diğer yolu ise staj programlarına katılmaktadır. Staj sonrasında adayların mezun olmaları halinde banka tarafından iş fırsatları doğar.

Lansman Ne Demek? Lansman Fiyat Avantajlı Mıdır?

Lansman Fransızca kökenlidir. Anlamı, tanıtım, ortaya çıkarma ya da tanıtma olarak bilinmektedir. Karşımıza genel olarak haberlerde ve televizyon reklamlarında çıkan lansmanla, piyasaya yeni çıkan bir ürünün satışa çıkmasında ya da bu ürünün tanıtımının yapılmasında sık sık karşılaşırız.

Fibabanka Lise Mezunu Engelli Memur Alımları Başladı!

Fibabanka tarafından yapılan banka personel alımları duyurusunda en az lise mezunu engelli memur alımları...

Kuveyt Türk 3 Farklı İlde Gişe Yetkilisi Alımı Yapıyor!

Türkiye'de 300'den fazla şubesi olan ve 5000'den fazla da çalışanı olan Kuveyt Türk Katılım Bankası bünyesinde istihdam etmek için Gişe Yetkilisi alımı yapacağını duyurdu.