ING Bank Bedelli Askerlik Kredisi! Ödemeler 2019’da Başlıyor!

0

Bedelli askerliğin yasalaşması sonrasında banka bedelli askerlik kredisi kampanyaları sunulmaya başlandı. Bedelli askerlik kredisi veren bankalar arasında ING Bank’ta bulunuyor. Peki yüzde kaç faiz uyguluyor? Şartlar Neler? Vade oranlar ve geri ödeme planları detayları…

ING Bank Bedelli Askerlik Kredisi Kampanyası!

ING Bank bedelli askerlik kredisi kampanyası kapsamında banka faiz oranları yüzde 1,74’ten başlıyor. Faiz oranlarının değişimi kişilerin ne kadar kredi çektikleri, vade süresi, kredi notu gibi etkenlere göre değişkenlik gösteriyor. Faiz oranları piyasadaki kur hareketlenmelerinde etkilenmeyip, 48 aya kadar uzanan geri ödeme planları sunuluyor.

Şimdi Al, 2019’da Ödemeye Başla Kampanyası!

ING Bank bedelli askerlik kredisi kampanyası başvurusu yapacak kişilere avantajlı ödeme planı sunuluyor. Kredi ödemeleri hemen başlamak zorunda olmayıp, 3 ay erteleme fırsatı sağlanıyor. Yani ağustosta bedelli askerlik kredisi başvurusu yapan birinin ödemeleri aralıkta, eylülde başvuru yapanların 2019 Ocakta, ekimde başvuru yapanların ise 2019 şubatta ödemeleri başlıyor.

İlginizi Çekebilir:  2022 En Uygun Kredi Faiz Oranları (Ağustos)

İnternetten, Anında Onaylı Kredi

15 bin lira bedelli askerlik kredisi imkanı sağlayan banka, 48 ay vade imkanı sunup, sigorta yapılmasını istiyor. Hayat sigortası ödemeleri kişilerin demografik bilgilerine göre değişkenlik gösteriyor. Bedelli kredi başvurusu için ise banka şubelerine gitmek zorunlu olmayıp, isteyenler ön onaylı başvurularını internet üzerinden yapabiliyor. T.C. kimlik numarası, cep telefonu girilerek en fazla ne kadar kredi alınabileceğini, kredinin onaylanıp onaylanmayacağı hızlı bir şekilde öğreniliyor.

Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.