Bankadaki 112 Milyonu Havaya Uçtu

Google Haberlere Abone Ol:

 

Yaklaşık 35 yıldır medyumluk yaptığını ve devlete vergi verdiğini belirten Fadime Gür, “Arap ülkelerinde çok sayıda müşterim İzmir’e geliyor. Arap ülkelerine yapılan davetlere sağlığımdan dolayı gidemiyordum. Önce Umre’ye ardından çok zengin bir ailenin daveti üzerine Dubai’ye gideceğim. Paramı kurtarmak için verdiğim hukuk mücadelesi sırasında yapılan haberlerden sonra Arap ülkelerinden aldığım davet sayısı arttı” dedi.

“KIZIMI DA GÖTÜRECEĞİM”
Banka görevlilerinin paradan 6 sıfır atıldığı ve hesapta 4 bin TL kaldığını söyleyince yargı yoluna başvuran ve hukuki mücadelesinin sürdüğünü belirten 65 yaşındaki Fadime Gür, “Türkiye’de gerçek anlamda çok az medyum var. Ben 35 yıldır medyumluk yapıyorum ve devlete vergi veriyorum. Bir kişi gelip ‘bizi dolandırdı’ diyemez. Arap ülkelerinden gelen müşterilerim medyumlara çok önem veriyor. Dubai’de bulunan ünlü bir Arap ailesinin davetine kızım Havva ile birlikte gideceğim. Bundan sonra bir ayağım yurt dışında olacak” diye konuştu.

İlginizi Çekebilir:  2022 Temmuz Ev Kredisi Faiz Oranları

“ADIMI KULLANARAK DOLANDIRIYORLAR”
Gür, hakkı olan parayı alabilmek için avukatının dava açtığını belirterek sözlerini şöyle tamamladı: “Bizim bu hukuki girişimimiz gazete ve televizyonlara haber olunca telefonum susmadı. Yurt içinden ve yurt dışından telefonumu bulan ve arayanların bir kısmı kendilerine baktırmak istediklerini söyledi, bir kısmı ise para istedi. Tanımadığım bir çok kişi arayıp bu kadar parayı nasıl kazandığımı soruyor. Hareketli günler yaşıyorum. Ben paramın peşindeyken, dolandırıcılar da adımı kullanarak çok sayıda kişiyi dolandırmış. Dolandırılan vatandaşların durumu bana bildirmeleri üzerine avukatım, adımı kullananları tespit etti ve suç duyurusunda bulundu. Yurttaşlar bu tür kişilere itibar etmesin.”  

 

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
52TakipçilerTakip Et
2,308TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Alternatif Bank Gişe Yetkilisi Alımları Yapıyor!

Alternatif Bank tarafından yapılan banka personel alımları duyurusunda İstanbul, Ankara, İzmir ve Mersin...

Emlak Katılım İş İlanları: Temmuz 2022 (Yeni Mezun-Uzman)

Faaliyetlerine tekrardan başlayan ve şubeleşen Emlak Bankası personel alımları yapmaya devam ediyor. Farklı...

Vakıf Katılım İş İlanları: 2022 Temmuz

Küçük miktarlarda sermayede bulunan hareketlerle kolayca yürütmede bu anlayışı sürdüren ve sanayide de...

QNB Finansbank İş İlanları: 2022 Temmuz

QNB Finansbank İş İlanları… Ramazan boyunca banka personel alımlarına devam eden bankalardan biri de QNB Finansbank.