Ana SayfaGündemVakıfbank’tan Esnaflara Avantajlı Hesaplı POS Kampanyası!

Vakıfbank’tan Esnaflara Avantajlı Hesaplı POS Kampanyası!
V

-

Vakıfbank, yaz döneminde esnaflara özel 1 sene taahhüt yapılması karşılığında Hesaplı POS Kampanyası düzenledi. Kampanyadan yararlanan esnaflar 1 sene boyunca işletim, havale ve EFT ücreti ödemesi yapmayacak.

Konuyla ilgili açıklama yapan Vakıfbank, diğer işletmelere kıyasla kendilerinin daha düşük tutarlı POS cihazı kullanan küçük ölçekli müşterilere her ay sabit tutar ödemeleri karşılığında hizmet sağladığını, kampanyadan yararlananların hesap işletim, havale ve EFT ücretlerini ödemeyeceklerini bildirdi.

Havale İşletim Ücreti Yok!

Nette Mini Tarife paketinin aylık ödemesi normal şartlarda 15 Türk Lirası. Yine paket dahilinde hesap işletim ücreti muafiyeti ile internet bankacılığından yapılan 25 tane havale ve 6 tane EFT ücretsiz bir şekilde yapılabilecek. Kampanyaya katılım sağlayan bireyler bu imkanlardan ücretsiz bir şekilde yararlanabilecek. Hesaplı POS’tan yararlanmak isteyenler ise ek olarak çalışma şartları ve aylık ciro limitine uygun paketlerden istediklerini seçerek, her ay sabit bir ödeme yapmak kaydıyla POS giderlerini öncesinden belirleyebilmekte.

Özoğuz: Kazan-Kazan İlkesiyle Çalışıyoruz

Kampanya hakkında açıklamalarda bulunan Vakıfbank Genel Müdür Yardımcısı Ersin Özoğuz, Vakıfbank’ın KOBİ Bankacılık alanında çok önemli bir konumda bulunduğunu, 81 ilin tamamında toplam 953 şubeyle hizmet verdiklerini, KOBİ bankacılığı alanındaki portföy yönetici sayılarının 2 bin 300’den fazla olduğunu söyledi. KOBİ’lere sağladıkları hizmetlerin sadece ürünlerle sınırlı kalmadığını söyleyen Özoğuz, onlara ek olarak finansal danışmanlık hizmeti de sağladıklarını, KOBİ müşterileriyle her zaman kazan-kazan ilkesiyle çalıştıklarını, bu nedenle de sadece kredi kullandırımı ile sınırlı olmadıklarını söyledi.

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,386TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol