Ana SayfaKredilerAyda 500 TL Taksitle Yapı Kredi Bedelli Askerlik Kredisi!

Ayda 500 TL Taksitle Yapı Kredi Bedelli Askerlik Kredisi!

Yayın tarihi:

Kategori:

Google Haberlere Abone Ol:

Yapı Kredi Bedelli askerlik kredisi veren bankalar arasında bulunuyor. Düşük faiz oranları ve uygun ödeme planlarıyla, banka şubeleri haricinde internet ve mobil bankacılık, ATM’lerden ve sms ile kredi başvurusu yapma imkanı tanınıyor. Detaylar…

Yapı Kredi Bankası Bedelli Askerlik Kredisi Kampanyası

Yapı Kredi Bankası bedelli askerlik kredisi faiz oranları yüzde 2,06’dan başlıyor. Kredi faiz oranlarının değişimi bireylerin hangi vade süresini tercih edeceğine bağlıdır. 24 aya kadar olan vadelendirmelerde yüzde 2,12 oranında faiz uygulanırken, 24 aydan 36 aya kadar olan vadelendirmelerde yüzde 2,08 oranında, 36 aydan 48 aya kadar olan vadelendirmelerde ise yüzde 2,06 oranında faiz uygulanmaktadır.

Kredi kapsamında dosya masrafı ücreti, fon ve vergiler alınır. Dosya masrafı ücreti kredi tutarının binde beşi kadardır ve tek seferlik temin edilir. Fon ve vergiler ise bu ücretin içine dahil edilir. Aynı zamanda Yapı Kredi Bankası Bedelli askerlik kredisi kampanyası başvurusunda müşterilerinin hayat sigortası yaptırmalarını ister. Hayat sigortası ödemeleri ise kişiden kişiye göre değişmektedir.

15.000 TL Bedelli Askerlik Kredisi ve Hesapla

  • 000 TL bedelli askerlik kredisi için Yapı Kredi’ye başvuru yapan kişiler 48 ay vadeli geri ödeme planı oluşturmaları halinde aylık kredi ödemeleri 537,16 TL olmaktadır. Yüzde 2,06 faizle geri ödenecek toplam tutar ise 25 bin 783,68 TL’ye tekabül etmektedir.
  • 000 TL bedelli kredisini 36 ay vadeli geri ödeme planıyla alınması halinde aylık kredi ödemeleri 636,38 TL olur. Yüzde 2,08 faizle geri ödenecek toplam tutar ise 22 bin 909,68 TL olmaktadır.
  • 000 TL bedelli kredisini 24 ay vadeli geri ödeme planıyla alınması halinde ise aylık kredi ödemeleri 842,77 TL olur. Yüzde 2,12 faizle geri ödenecek toplam tutar ise 20 bin 226,48 TL olmaktadır.
Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
68TakipçilerTakip Et
2,210TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Ticari Kredi Hesaplaması Nasıl Yapılır?

Ticari kredi, işletmelerin genişleme, ekipman yatırımı, stok finansmanı gibi çeşitli ihtiyaçlarını karşılamak için kullandığı...

Hayat Sigortası Kapsamı Nedir? Avantajları Nelerdir?

Hayat sigortası, sigortalı kişinin kendisini, yakınlarını çeşitli olumsuz durumlara karşı maddi olarak güvence altına...

TTNET Faturası Nasıl Ödenir ve Borç Öğrenme (ADIM ADIM)

İnternet erişimini sağlayan TTNET aboneleri için fatura ödeme ve sorgulama işlemleri artık çok daha...

Kripto Grafiklerini Anlama: Her Kripto Para Canlı Borsa Grafiklerini Aynı Gösterir mi?

Kripto para grafik analizi, kripto dünyasındaki tüccarlar ve yatırımcılar için temel bir beceridir. Bu...

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.