Ana SayfaKredilerGaranti’den Online 15.000 TL Bedelli Askerlik Kredisi!

Garanti’den Online 15.000 TL Bedelli Askerlik Kredisi!

Yayın tarihi:

Kategori:

Google Haberlere Abone Ol:

Garanti Bankası bedelli askerlik kredisi kampanyası düzenledi. Düşük faiz oranlarıyla finansman desteği veren banka, kişiye özel ödeme planlarıyla müşterilerinin yanında oluyor.

Garanti Bankası Bedelli Askerlik Kredisi Kampanyası!

Garanti Bankası bedelli askerlik kredisi kampanyası başvurusu hem banka şubelerinde hem de bankanın online başvuru kanallarından yapılabiliyor. Online kredi başvurusu için kredi başvuru formunun eksiksiz doldurulması gerekiyor. Kredi onayında ise banka müşterilerinin hesaplarına kredilerini transfer ediyor.

Bedelli kredisi faiz oranları yüzde 1,99 ile yüzde 2,09 arasında değişiklik gösteriyor. Faiz oranlarının değişimi kredi notu, vadesi ve kredi tutarına bağlıdır. Online kredi başvurularında üst limit 25 bin Türk Lirasıdır. 25 Bin TL’den daha yüksek kredi almak isteyenlerin doğrudan banka şubelerine gitmeleri gerekiyor.

48 aya varan ödeme seçenekleri sunan banka, müşterilerine en uygun ödeme planlarını hazırlıyor. Kişilerin kredi almaları halinde sigorta yaptırmaları gerekiyor. Sigorta ödemeleri ise kişilerin demografik bilgilerine göre farklılık gösteriyor.

Garanti’den Anında 25.000 TL’ye Kadar Bedelli Askerlik Kredisi Hesaplama

Garanti Bankası’nın düzenlendiği kampanya dahilinde 25 bin Türk Lirası alan kişilerin 48 ay vadeli geri ödeme planı düzenlemesi halinde aylık kredi ödemesi 891,10 TL taksit ödemesi yapmaları gerekmektedir. Geri ödeme tutarı ise 42 bin 904,06 TL’ye tekabül etmektedir.

15.000 TL Bedelli Askerlik kredisi kampanyası için 48 ay vadeli ödeme planında aylık kredi ödemesi 540,93 TL olmaktadır. Geri ödeme tutarı ise toplamda 26.043,36 TL’ye tekabül etmektedir.

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
68TakipçilerTakip Et
2,210TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Ticari Kredi Hesaplaması Nasıl Yapılır?

Ticari kredi, işletmelerin genişleme, ekipman yatırımı, stok finansmanı gibi çeşitli ihtiyaçlarını karşılamak için kullandığı...

Hayat Sigortası Kapsamı Nedir? Avantajları Nelerdir?

Hayat sigortası, sigortalı kişinin kendisini, yakınlarını çeşitli olumsuz durumlara karşı maddi olarak güvence altına...

TTNET Faturası Nasıl Ödenir ve Borç Öğrenme (ADIM ADIM)

İnternet erişimini sağlayan TTNET aboneleri için fatura ödeme ve sorgulama işlemleri artık çok daha...

Kripto Grafiklerini Anlama: Her Kripto Para Canlı Borsa Grafiklerini Aynı Gösterir mi?

Kripto para grafik analizi, kripto dünyasındaki tüccarlar ve yatırımcılar için temel bir beceridir. Bu...

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.