Garanti’den Online 15.000 TL Bedelli Askerlik Kredisi!

0

Garanti Bankası bedelli askerlik kredisi kampanyası düzenledi. Düşük faiz oranlarıyla finansman desteği veren banka, kişiye özel ödeme planlarıyla müşterilerinin yanında oluyor.

Garanti Bankası Bedelli Askerlik Kredisi Kampanyası!

Garanti Bankası bedelli askerlik kredisi kampanyası başvurusu hem banka şubelerinde hem de bankanın online başvuru kanallarından yapılabiliyor. Online kredi başvurusu için kredi başvuru formunun eksiksiz doldurulması gerekiyor. Kredi onayında ise banka müşterilerinin hesaplarına kredilerini transfer ediyor.

Bedelli kredisi faiz oranları yüzde 1,99 ile yüzde 2,09 arasında değişiklik gösteriyor. Faiz oranlarının değişimi kredi notu, vadesi ve kredi tutarına bağlıdır. Online kredi başvurularında üst limit 25 bin Türk Lirasıdır. 25 Bin TL’den daha yüksek kredi almak isteyenlerin doğrudan banka şubelerine gitmeleri gerekiyor.

48 aya varan ödeme seçenekleri sunan banka, müşterilerine en uygun ödeme planlarını hazırlıyor. Kişilerin kredi almaları halinde sigorta yaptırmaları gerekiyor. Sigorta ödemeleri ise kişilerin demografik bilgilerine göre farklılık gösteriyor.

İlginizi Çekebilir:  Garanti BBVA İş İlanları: 2022 Ağustos (Lise-Lisans)

Garanti’den Anında 25.000 TL’ye Kadar Bedelli Askerlik Kredisi Hesaplama

Garanti Bankası’nın düzenlendiği kampanya dahilinde 25 bin Türk Lirası alan kişilerin 48 ay vadeli geri ödeme planı düzenlemesi halinde aylık kredi ödemesi 891,10 TL taksit ödemesi yapmaları gerekmektedir. Geri ödeme tutarı ise 42 bin 904,06 TL’ye tekabül etmektedir.

15.000 TL Bedelli Askerlik kredisi kampanyası için 48 ay vadeli ödeme planında aylık kredi ödemesi 540,93 TL olmaktadır. Geri ödeme tutarı ise toplamda 26.043,36 TL’ye tekabül etmektedir.

Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.