Türkiye Finans Konya’da Personel Alımları Gerçekleştirecek!

Google Haberlere Abone Ol:

Katılım bankacılığı alanında hizmet vermekte olan bankaların öncülerinden olan Türkiye Finans Katılım Bankası, yayımlamış olduğu ilan ile banka personel alımları yapacağını duyurdu.  Bankanın Konya’daki şubeleri için alım yapacak olan Türkiye Finans Katılım Bankası, Perakende Bankacılık Yetkilisi alacak.

Başlıklar

İşe Alım Şartları Neler Olacak?

Türkiye Finans Katılım Bankası iş ilanları arasında yer alan bu ilana göre, işe alınacak olan yetkililerde birtakım şartlar aranacak. Öncelikle bankanın bu ilanına başvuruda bulunan adayların İ. İ. B. F., S. B. F., işletme ya da iktisat fakültelerinin İşletme, İktisat, Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri, Maliye, Uluslararası İlişkiler, Kamu Yönetimi, Ekonometri ya da Bankacılık/Finans bölümlerinden mezun olması gerekecek. Bunun ile beraber adayların perakende bankacılık alanında en az iki sene çalışarak tecrübe sahibi olması, ekip çalışmasına yatkın, insan ilişkileri güçlü, güler yüzlü, kolay iletişim kurabilen, B sınıfı ehliyete sahip ve Konya’da ikamet ediyor olması gerekecek. Öte yandan bu ikana banka iş başvuruları kapsamında başvuruda buluna adaylar arasından, SPK Temel ya da ileri düzey belgesine sahip olan, İngilizce bilen ve BES aracılık belgesine sahip olan adaylar tercih edilecek.

İlginizi Çekebilir:  Denizbank İş İlanları: Ağustos 2022 (Deneyimli-Deneyimsiz)

İşe Alınan Yetkililerin Görevi Ne Olacak?

Banka iş ilanları arasında yer alan bu ilana göre, perakende bankacılık yetkilisi olarak Türkiye Finans Bankası bünyesinde işe başlayan bireyler, aktif pazarlama faaliyetleri ile yeni müşteri kazanımını sağlayacak, mevcut müşteri takip edip varlık performanslarını iyileştirecek, ürün karlılığını artıracak, Pazar ve müşteri verilerinin toparlayarak analizini gerçekleştirecek.

Bankanın iş ilanları arasındaki bu ilanın kendisine uygun olduğunu düşünen adaylar, aşağıdaki adres üzerinden Perakende Bankacılık Yetkilisi olmak üzere başvuruda bulunabilecek.

https://www.kariyer.net/is-ilani/turkiye-finans-katilim-bankasi-konya-subeleri-perakende-bankacilik-yetkisili-1921106

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
53TakipçilerTakip Et
2,309TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

QNB Finansbank İş İlanları: 2022 Ağustos

QNB Finansbank İş İlanları… Ramazan boyunca banka personel alımlarına devam eden bankalardan biri de QNB Finansbank.

Vakıf Katılım İş İlanları: 2022 Ağustos

Küçük miktarlarda sermayede bulunan hareketlerle kolayca yürütmede bu anlayışı sürdüren ve sanayide de...

Emlak Katılım İş İlanları: Ağustos 2022 (Yeni Mezun-Uzman)

Faaliyetlerine tekrardan başlayan ve şubeleşen Emlak Bankası personel alımları yapmaya devam ediyor. Farklı...

TEB İş İlanları: 2022 Ağustos

TEB iş ilanlarında Ağustos ayı boyunca çok sayıda banka personel alımları yapmaktadır. Geniş...