Ana SayfaBanka İş İlanlarıDenizbank Ticari Bankacılık Alanında Yeni Personel Alımı Gerçekleştirecek!

Denizbank Ticari Bankacılık Alanında Yeni Personel Alımı Gerçekleştirecek!

Yayın tarihi:

Google Haberlere Abone Ol:

Türkiye’nin en önemli bankalarından biri haline gelen Denizbank, yayımlamış olduğu yeni bir ilan ile banka personel alımları gerçekleştireceğini duyurdu. Yayımlanan bu ilana göre alım yapılacak il ve pozisyon; İstanbul Avrupa Yakası’ndan, Ticari Bankacılık alanında Portföy Yöneticisi olacak.

Dijital bankacılık alanında yeni gelişmelere öncülük eden bankalardan Denizbank, yeni banka iş ilanları yayımlayarak personel alımı gerçekleştireceğini duyurdu. Banka tarafından yayımlanan bu ilanda belirtildiği üzere, Denizbank bünyesinde görevlendirilmek üzere Ticari Bankacılık Portföy Yöneticisi alımı gerçekleştirilecek.

Adaylarda İşe Alım İçin Hangi Şartlara Bakılacak?

Banka, söz konusu pozisyon için alım yaparken, adaylarda bir takım şartlar arayacak. Öncelikle Ticari Bankacılık alanında Portföy Yöneticisi olacak olan adayların üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun olması ve bu alanda en az 2 sene çalışarak tecrübe edinmiş olması gerekecek. Bunun ile beraber bu ilana başvuruda bulunan adaylar arasında MS Office uygulamalarını iyi derecede kullanabilen, iyi derecede İngilizce kullanabilen, insan ilişkilerinde başarılı ve takım çalışmasına uyumlu olan adaylar tercih edilecek. Ayrıca bu ilana banka iş başvurularında bulunan erkek adayların askerlik vazifesini yerine getirmiş olmasına ya da en az 2 sene tecil ettirmiş olmasına bakılacak.

Portföy Yöneticileri Ne İş Yapacak?

Denizbank iş ilanları arasında yer alan bu ilana müracaat edip banka bünyesinde Ticari Bankacılık Portföy yöneticisi olarak istihdam edilen bireyler, bankanın İstanbul Avrupa Yakası’nda yer alan Güneşli Ticari Merkez Şubesi’nde görevlendirilecek. Mali Tahlil ve Kredi hazırlama süreci hakkında iyi derecede bilgi sahibi olması ile portföy yönetimi ve gelişimi konusunda tecrübeli ve Ticari Bankacılık ürünlerini çeşitli hizmet anlayışıyla müşterileri memnun edecek şekilde sunum yapacak. Ayrıca banka bünyesine yeni müşteri kazanımı da sağlayacak.

İş ilanları arasında bu ilanın kendisine uygun olduğunu düşünen adaylar, aşağıdaki adres üzerinden başvuruda bulunabilecek.

https://www.kariyer.net/is-ilani/denizbank-ticari-bankacilik-portfoy-yoneticisi-2100743

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
68TakipçilerTakip Et
2,210TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Kripto Grafiklerini Anlama: Her Kripto Para Canlı Borsa Grafiklerini Aynı Gösterir mi?

Kripto para grafik analizi, kripto dünyasındaki tüccarlar ve yatırımcılar için temel bir beceridir. Bu...

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.

Kariyer Yolculuğu: Denizbank Kariyer ve Kariyer Planlaması!

Denizbank Kariyer basamaklarına adım atmanın bir diğer yolu ise staj programlarına katılmaktadır. Staj sonrasında adayların mezun olmaları halinde banka tarafından iş fırsatları doğar.

Lansman Ne Demek? Lansman Fiyat Avantajlı Mıdır?

Lansman Fransızca kökenlidir. Anlamı, tanıtım, ortaya çıkarma ya da tanıtma olarak bilinmektedir. Karşımıza genel olarak haberlerde ve televizyon reklamlarında çıkan lansmanla, piyasaya yeni çıkan bir ürünün satışa çıkmasında ya da bu ürünün tanıtımının yapılmasında sık sık karşılaşırız.

Fibabanka Lise Mezunu Engelli Memur Alımları Başladı!

Fibabanka tarafından yapılan banka personel alımları duyurusunda en az lise mezunu engelli memur alımları...