Türkiye’nin en önemli bankalarından biri haline gelen Denizbank, yayımlamış olduğu yeni bir ilan ile banka personel alımları gerçekleştireceğini duyurdu. Yayımlanan bu ilana göre alım yapılacak il ve pozisyon; İstanbul Avrupa Yakası’ndan, Ticari Bankacılık alanında Portföy Yöneticisi olacak.

Dijital bankacılık alanında yeni gelişmelere öncülük eden bankalardan Denizbank, yeni banka iş ilanları yayımlayarak personel alımı gerçekleştireceğini duyurdu. Banka tarafından yayımlanan bu ilanda belirtildiği üzere, Denizbank bünyesinde görevlendirilmek üzere Ticari Bankacılık Portföy Yöneticisi alımı gerçekleştirilecek.

Adaylarda İşe Alım İçin Hangi Şartlara Bakılacak?

Banka, söz konusu pozisyon için alım yaparken, adaylarda bir takım şartlar arayacak. Öncelikle Ticari Bankacılık alanında Portföy Yöneticisi olacak olan adayların üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun olması ve bu alanda en az 2 sene çalışarak tecrübe edinmiş olması gerekecek. Bunun ile beraber bu ilana başvuruda bulunan adaylar arasında MS Office uygulamalarını iyi derecede kullanabilen, iyi derecede İngilizce kullanabilen, insan ilişkilerinde başarılı ve takım çalışmasına uyumlu olan adaylar tercih edilecek. Ayrıca bu ilana banka iş başvurularında bulunan erkek adayların askerlik vazifesini yerine getirmiş olmasına ya da en az 2 sene tecil ettirmiş olmasına bakılacak.

Portföy Yöneticileri Ne İş Yapacak?

Denizbank iş ilanları arasında yer alan bu ilana müracaat edip banka bünyesinde Ticari Bankacılık Portföy yöneticisi olarak istihdam edilen bireyler, bankanın İstanbul Avrupa Yakası’nda yer alan Güneşli Ticari Merkez Şubesi’nde görevlendirilecek. Mali Tahlil ve Kredi hazırlama süreci hakkında iyi derecede bilgi sahibi olması ile portföy yönetimi ve gelişimi konusunda tecrübeli ve Ticari Bankacılık ürünlerini çeşitli hizmet anlayışıyla müşterileri memnun edecek şekilde sunum yapacak. Ayrıca banka bünyesine yeni müşteri kazanımı da sağlayacak.

İş ilanları arasında bu ilanın kendisine uygun olduğunu düşünen adaylar, aşağıdaki adres üzerinden başvuruda bulunabilecek.

https://www.kariyer.net/is-ilani/denizbank-ticari-bankacilik-portfoy-yoneticisi-2100743

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın