Banka İş İlanları Anadolubank Bünyesine Yeni Perakende Bankacılık Yönetmeni Alacak!

Anadolubank Bünyesine Yeni Perakende Bankacılık Yönetmeni Alacak!

Son Güncelleme:

Türk Bankacılık sektöründe hizmet vermekte olan Anadolubank, yayımlamış olduğu yeni bir ilan ile banka personel alımları gerçekleştireceğini duyurdu. Yayımlanan bu ilana göre banka, Ankara, Gaziantep, İstanbul(Avr.), Manisa(Turgutlu), Tekirdağ(Çorlu) ve İstanbul(Asya) şubelerinde görevlendirmek üzere Perakende Bankacılık Yönetmeni alımı yapacak.

İşe Başvuran Adaylarda Hangi Şartlara Bakılacak?

Anadolubank bu işe alım sürecinde, kadro için başvuruda bulunan adaylarda bir takım şartlar arayacak. Öncelikle Perakende Bankacılık Yönetmeni pozisyonu için başvuruda bulunan adayların 4 yıllık eğitim veren üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun olması, Perakende Bankacılık ve Mevduat alanında en az 4 sene çalışarak tecrübe edinmiş olması gerekecek. Öte yandan banka iş başvuruları kapsamında bankanın bu ilanına başvuruda bulunan adaylar arasında, Perakende Bankacılık ve Mevduat ürünlerine hakim, SPK lisans belgesi ve BES sertifikasına sahip, aktif olarak araç kullanabilen, yüksek iş sorumluluğu ve başarma duygusu olan, gelişmiş iletişim ve ikna kabiliyetine sahip olan ve dinamik çalışma ortamı ile akım çalışmasına yatkın olan adaylar tercih edilecek. Ayrıca erkek adayların da askerlik görevini yerine getirmiş olması gerekecek.

İlana Nasıl Başvurulacak?

Yayımlanan banka iş ilanı için son başvuru tarihi 10 Ağustos 2019 tarihinde sona erecektir. Bu tarihten sonra ise banka şartlara uygun olan adaylar ile iletişime geçecektir.

Anadolubank iş ilanları arasında yer alan bu ilana başvuruda bulunarak banka bünyesinde istihdam edilen adaylar, bankanın vereceği bazı görev ve sorumluluklar üstlenecek. İş ilanları arasında yer alan bu ilanın şartlarına uygun olduğunu ve bankanın vereceği görev ve sorumlulukları yerine getirebileceğini düşünen adaylar aşağıdaki adres üzerinden online olarak başvuruda bulunabilecek.

https://www.kariyer.net/is-ilani/anadolubank-perakende-bankacilik-yonetmeni-2323884

CEVAP VER

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

51,147BeğenenlerBeğen
7,215TakipçilerTakip Et
14TakipçilerTakip Et
2,494TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler