Ana SayfaDiğer İş İlanlarıAksaray Üniversitesi Akademik Personel Alımı Gerçekleştirecek!

Aksaray Üniversitesi Akademik Personel Alımı Gerçekleştirecek!
A

-

Aksaray Üniversitesi Rektörlüğü, yayımlamış olduğu yeni bir ilan ile kamu personel alımı gerçekleştireceği duyurdu. Yayımlanan bu ilana göre 15 farklı birim ve unvanda akademik personel alımı gerçekleştirilecek.

Aksaray Üniversitesi’nde Hangi Fakültelere Alım Yapılacak?

Aksaray Üniversitesi Rektörlüğü, yayımlamış olduğu yeni bir ilan ile üniversite bünyesinde görevlendirilecek olan 15 farklı birim ve unvanda akademik personel alımı gerçekleştireceğini duyurdu. Yayımlanan bu ilana göre alım yapılacak olan kamu kadroları, Profesör Doktor, Doçent Doktor, Doktor Öğretim Üyesi gibi kadrolar olacak. Üstelik bu kadrolar, Tıp Fakültesi, Fen-Edebiyat Fakültesi, İslami İlimler Fakültesi, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, Eğitim Fakültesi ve Mühendislik Fakültesi gibi fakültelerde olacak.

Alım Yapılacak Olan Kadrolarda Hangi Şartlar Aranacak?

İş ilanları arasında yer alan bu Aksaray Üniversitesi’nin ilanına göre, ilana başvuruda bulunacak olan akademik personel adaylarında bazı şartlar aranacak. Söz konusu bu şartlar açık pozisyonlara göre değişiklik gösterirken, örneğin; Tıp Fakültesi Üroloji dalına alınacak olan Prof. Dr. kadrosu için adayların Türk üroloji yeterlilik belgesi ve FEBU sertifikasına sahip olması gerekecek. Ayrıca aynı pozisyon için işe alımlarda adayların Fosfodiesteraz-5 inhibitörü grubu ilaçların ürinier system ve santral sinir sistemi üzerindeki etkileri konusunda çalışmalarının olmasına bakılacak. Aksaray Üniversitesi’nde istihdam edilecek olan tüm kadrolar, işe alım süreçleri ve adaylarda aranan şartlar hakkında detaylı bilgi aşağıdaki adres üzerinden edinilebilecek.

Aksaray Üniversitesi Rektörlüğü tarafından yayımlanan bu ilana iş başvurusunda bulunmak isteyen adaylar ilanın yayımlanma tarihinden itibaren 15 gün içerisinde gerekli evraklar ile beraber şahsen başvuruda bulunacak.

http://euygulama.dpb.gov.tr/dpb_web/menu/yeni_PDF.aspx?818fdc7e-d4bd-4ce2-a94d-0281ca3dfb91

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,385TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol