Ana SayfaKariyerGaranti BBVA Çalışanlarına Tanınan Haklar

Garanti BBVA Çalışanlarına Tanınan Haklar
G

-

Garanti BBVA, Türkiye’de bankacılık sektörünün en önemlilerinden bir olurken, sağlamış olduğu hizmetler ve çalışanlarına tanımış olduğu haklar sayesinde en öncü bankalardan biri haline gelmiştir. Dolayısıyla günümüzde bankacılık sektöründe çalışmak isteyen pek çok birey, kendisi için Garanti BBVA kariyer planları oluşturarak bu doğrultuda ilerlemektedir.

Garanti BBVA Misyon ve Vizyonu

Garanti BBVA, kurulduğu ve hizmet vermeye başladığı yıldan bu yana kendisi için vizyon ve misyon belirlemiş ve yalnızca bu amaç doğrultusunda hizmet vermiştir. Garanti BBVA’nın prensip haline getirmiş olduğu vizyon ve misyonu şu şekildedir:

  • Garanti BBVA Vizyonu; çağın olanaklarını tüm kesimlere sunmaktır.
  • Garanti BBVA Misyonu; mutlu çalışan ile mutlu müşteri birlikteliklerini devamlı kılmak.
  • Garanti BBVA Değerleri; müşterileri anlamak, dürüst ve sorumlu davranmak, çözüm sunmak, ilham vermek, yenilikçilik, beklentileri aşmak, omuz omuza bağlanmak ve sahip olunan işe yürekten bağlı olmaktır.

Bankanın bu gibi amaç ve değerleri, bireylerin Garanti BBVA kariyer hayalleri kurmasına neden olmaktadır.

Garanti BBVA Çalışanlarına Tanınan Sosyal ve Kariyer İmkanlar

Garanti kariyer hedeflerine ulaşarak banka çalışanı haline gelen bireylere, banka tarafından pek çok hak ve sosyal yardım imkanı sağlanmaktadır. Banka kariyer hedefine ulaşan Garanti BBVA çalışanları, şube ve genel müdürlük binalarına ulaşımlarını servis ile sağlamaktadır. Öğle yemekleri için şubelere aylık olarak yemek fişi dağıtılmakta, genel müdürlükte çalışanlar ise binanın kafeteryasına yemek yemektedir.

Öte yandan Garanti kariyer hedefinin tamamlayan bireyler, banka da dahil olmak üzere tüm Doğuş grubu ürünlerinden avantajlı olarak faydalanmaktadır. Garanti BBVA çalışanları ve aileleri özel sağlık sigortası kapsamında alınmakta ve çeşitli sağlık hizmetlerinden faydalanmaktadır.

Garanti BBVA Çalışanları Ne Kadar Maaş Alıyor?

Kariyer planlama yaparak Garanti BBVA’nda işe alınan personeller, seviyelerine, çalıştıkları departmana ve pozisyona göre çeşitli maaşlar alabilmektedir. Garanti BBVA çalışanlarının ne kadar maaş aldığına dair kesin bir rakam belirtilemezken, tahmini olarak pek çok bankada olduğu üzere gişe personelleri 1.600 – 2.200 TL arası, gişe asistanı 1.800 – 2.500 TL arası, müşteri temsilcisi 1.800 – 2.500 TL arası maaş alabilmektedir.

Bu içerikte yer alan bilgilerin tamamı; banka çalışanları tarafından sunulan bilgiler ışığında hazırlanmış olup, ilgili banka tarafından teyit edilmemiştir. Bilgilerin doğruluğu için bankanın resmi internet sitesini incelemenizi tavsiye ederiz.

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram'da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,355TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol