Ana SayfaBanka İş İlanlarıTEB En Az Lise Mezunu Satış Temsilcisi Alacak!

TEB En Az Lise Mezunu Satış Temsilcisi Alacak!
T

-

Türkiye Ekonomi Bankası, yayımlamış olduğu bir ilan ile banka personel alımları gerçekleştireceğini duyurdu. Yayımlanan bu ilana göre en az lise mezunu personel alacak banka, alımları Mersin’de Aktif Satış Temsilcisi pozisyonu için yapacak.

Türkiye Ekonomi Bankası, banka iş ilanları kategorisinde yeni bir ilan yayımladı. Yayımlanan bu ilana göre işe alınacak olan personeller, banka bünyesinde Aktif Satış Temsilcisi olarak görevlendirilecek.

İşe Alımlarda Hangi Şartlara Bakılacak?

TEB, işe alım sürecinde iş başvurusunda bulunan adaylarda bazı kriterler arayacak. En az lise mezunu, tercihen üniversite ya da Meslek Yüksek Okulu mezunu olması gereken adayların, bankacılık ve satış alanlarında kariyer yapmayı hedefleyen adaylar olması gerekecek. Öte yandan Türkiye Ekonomi Bankası, banka iş başvuruları kapsamında bu ilana başvuruda bulunan adaylar arasında 26 yaşını geçmemiş, maaş ve prim sistemine dayalı olarak çalışabilecek, daha önce bankacılık sektörünün bu gibi alanlarında çalışarak tecrübe sahibi olan ve seyahat engeli bulunmayan adaylar tercih edilecek.

Bunun ile beraber işe alınacak olan adayların insan ilişkilerinde başarılı, takım çalışmasına yatkın, ofis haricindeki saha satışlarında aktif bir şekilde görev alacak, esnek çalışma saatlerine ayak uydurabilecek ve yoğun tempoda çalışabilecek olan adaylar işe alınacak. Tüm bunların yanı sıra TEB İş ilanları arasında yer alan bu ilana başvuruda bulunan adayların ya askerlik vazifesini yerine getirmiş olmasına ya da en az 2 sene tecil ettirmiş olmasına bakılacak.

Ne Zamana Kadar Başvuru Yapılacak?

Bankanın iş ilanları arasına yer alan bu ilanını kendisi için uygun bulan adaylar, 7 Eylül 2018 tarihine kadar başvuruda bulunabilecek.

https://www.kariyer.net/is-ilani/teb-turk-ekonomi-bankasi-aktif-satis-temsilcisi-mersin-1930761

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,385TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol