Banka İş İlanları Yapı Kredi Bankası Bünyesinde Görevlendireceği Avukat Alımı Yapacak!

Yapı Kredi Bankası Bünyesinde Görevlendireceği Avukat Alımı Yapacak!

Son Güncelleme:

Yapı Kredi Bankası, yayımlamış olduğu bir ilan ile banka personel alımları gerçekleştireceğini duyurdu. Yayımlanan bu ilana göre Bankacılık Hukuk alanında personel alımı gerçekleştirecek olan Yapı Kredi Bankası, bünyesinde görevlendireceği avukat alacak. Söz konusu bu alımlar İstanbul’un Anadolu ve Avrupa Yakası’nda gerçekleştirilecek.

Yapı Kredi Bankası, banka iş ilanları kategorisinde yeni bir iş ilanı yayımladı. Yayımlanan bu ilana göre bankacılık hukuk departmanına Avukat alımı gerçekleştirecek olan Yapı Kredi Bankası, bu alımları İstanbul’da gerçekleştirecek.

Banka İşe Alımlarda Adaylarda Hangi Şartlara Bakacak?

Yapı Kredi Bankası iş ilanları arasında yer alan bu ilana göre, banka işe alımlarda, adaylarda bazı kriterlere bakacak. Öncelikle üniversitelerin Hukuk bölümünden mezun olması gereken adayların, bankacılık hukuk alanında da en az 2 sene çalışarak tecrübe edinmiş olması gerekecek. Bunun ile beraber banka iş başvuruları kapsamında bu ilana başvuruda bulunan adaylar arasında, daha önce bankaların Hukuk Müşavirliği / Danışmanlık bölümlerinde çalışan, iyi derecede İngilizce konuşan, bankacılık mevzuatı, kredi ve teminat sözleşmelerinin hazırlanmasında bilgi sahibi olan, adaylar tercih edilecek. Tüm bunların yanı sıra ayrıca adayların yoğun iş temposuna ayak uydurabilmesi, takım çalışmasın yatkın olması ve erkek adayların askerlik görevini yerine getirmiş olması gerekecek.

İlana Ne Zaman Başvuruda Bulunulacak?

İş ilanları arasında yer alan bu Yapı Kredi Bankası’nın açık pozisyonunun kendisi için uygun olduğunu düşünen ve bankacılık sektöründe yer almak isteyen adaylar, 7 Ağustos ile 17 Ağustos 2018 tarihleri arasında aşağıdaki internet adresi üzerinden online olarak başvuruda bulunabilecek.

https://www.kariyer.net/is-ilani/yapi-kredi-bankacilik-hukuk-avukat-1705873

CEVAP VER

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın