Yapı Kredi Bankası Hukuk Yönetimi /Avukat Alımları Yapacağını Duyurdu!

Yapı Kredi Bankası Hukuk Yönetimi /Avukat Alımları Yapacağını Duyurdu! Yapı Kredi Bankası İş Başvuruları Son Tarih! Detaylar İçin...

0
Yapı Kredi Bankası Hukuk Yönetimi /Avukat Alımları Yapacağını Duyurdu!

Yapı Kredi Bankası banka iş ilanları ile yaptığı duyuruda Hukuk Yönetimi/Avukat alımları yapacağını bildirdi.

Yapı Kredi Bankası Yeni Personel Alımlarını Duyurdu

Yapı Kredi Bankası banka personel alımları kapsamında yeni avukat alımları yapacak. Banka tarafından yapılan duyuruda dış kaynakların kanuni takibinde görev alacak olan avukatlar arandığı bildirildi. Buna göre başvuru sahiplerinin üniversitelerin 4 yıllık eğitim veren Hukuk fakültelerinden mezun olması ve en az 3 yıl tecrübesi olması, icra ve kanuni takip konularında deneyimli olması, gerektiğinde inisiyatif alabiliyor olması, MS Office programlarını kullanabiliyor olması, uyumlu ve yoğun çalışma temposunda çalışabilecek olması gerekiyor.

Yapı Kredi Bankası İş Başvuruları Son Tarih

Yapı Kredi bankası iş ilanları kapsamındaki bu duyuruya 17 Ekim 2019 tarihine kadar başvuru gerçekleştirilebiliyor. Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlük bünyesinde görev verilmek üzere Hukuk Yönetimi/ Avukat olarak işe alınacak olan yeni personellerin İstanbul’da görev yapacakları da yapılan duyuruda yer alan detaylardan biri olarak göze çarpıyor.

Bu iş ilanı ilk olarak kariyer.net’te yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

https://www.kariyer.net/is-ilani/yapi-kredi-hukuk-yonetimi-kanuni-takip-avukat-2357984

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın