Banka İş İlanları Denizbank Ticari Bankacılık Portföy Yöneticisi Alacak!

Denizbank Ticari Bankacılık Portföy Yöneticisi Alacak!

Son Güncelleme:

Türk bankacılık sektörünün öncü isimlerinden Denizbank, yayımlamış olduğu bir iş ilanı ile banka personel alımları gerçekleştireceğini duyurdu. Yayımlanan bu ilana göre İstanbul’da alım yapacak olan Denizbank, bu alımları Ticari bankacılık alında Portföy Yöneticisi pozisyonu için gerçekleştirecek.

Denizbank iş ilanları kategorisinde yeni bir ilan yayımlandı. Banka tarafından yayımlana bu ilana göre, İstanbul’un Avrupa Yakası’nda, Ticari Bankacılık Portföy Yöneticisi alımı gerçekleştirilecek. Denizbank bünyesinde görevlendirilecek olan Portföy Yönetici adaylarında bazı şartlar aranacak.

İşe Alımlarda Hangi Şartlara Bakılacak?

Yayımlanan bu ilana göre işe alımlarda personeller için çeşitli nitelikler arayacağını duyuran banka, banka iş başvuruları kapsamında bu ilana başvuruda bulunan adaylar arasından 4 yıllık eğitim veren üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun olan ve ticari bankacılık alanında en az 2 sene çalışarak tecrübe edinen adaylar tercih edilecek. Bunun ile beraber iş başvurusunda bulunan adayların MS Office programlarını iyi derece kullanabilmesi, iyi derecede İngilizce konuşabiliyor olması, insan ilişkilerinden başarılı olması ve takım çalışmasına yatkın olması gerekecek. Öte yandan erkek adayların ise askerlik görevini yerine getirmiş olması ya da en az 2 sene tecil ettirmiş olması gerekecek.

İşe alınan Portföy Yöneticileri Ne İş Yapacak?

Banka iş ilanları arasında yer alan bu ilana başvuruda bulunup Denizbank bünyesinde Ticari bankacılık Portföy Yöneticisi olacak olan bireyler, ticari bankacılık ürünlerini bankanın prensipleri doğrultusunda müşterilerin memnuniyetini kazanacak. Şubeye yeni müşteriler de kazandıracak olan yöneticiler, ayrıca yeni müşteriler de kazandıracak.

İş ilanları kategorisinde bu ilanın kendisine uygun olduğunu düşünen adaylar 13 Eylül 2018 tarihine kadar başvuruda bulunabilecek.

https://www.kariyer.net/is-ilani/denizbank-ticari-bankacilik-portfoy-yoneticisi-2100743

CEVAP VER

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın