Ana SayfaBanka İş İlanlarıHSBC Kayseri’de Personel Alımı Gerçekleştirecek!

HSBC Kayseri’de Personel Alımı Gerçekleştirecek!
H

-

HSBC Bank, yayımlamış olduğu yeni bir ilan ile banka personel alımları gerçekleştireceğini duyurdu. Yayımlanan bu ilana göre Kayseri’de alım yapacak olan banka, bireysel bankacılık alanında müşteri temsilcisi ihtiyacını karşılayacak.

HSBC, banka iş ilanları kategorisinde yeni bir ilan yayımladı. Yayımlanan bu ilan ile personel alımları yapacağını açıklayan banka, Bireysel Bankacılık alanından Müşteri Temsilcisi alımı yapacak. Üstelik bu alımları Kayseri’de gerçekleştirecek.

İşe Alımlarda Hangi Şartlara Bakılacak?

HSBC, bünyesine katacağı Bireysel Bankacılık Müşteri Temsilcisi alımlarına, adaylarda bir takım şartlar arayacak. Öncelikle banka iş başvuruları kapsamında bu ilana başvuruda bulunan adayların 4 yıllık eğitim veren üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun (İ. İ. B. F. Mezunu), yüksek derecede iletişim becerilerine sahip, dinamik, sorumluluk sahibi ve gelişime açık olan adaylar olması gerekecek. Öte yandan banka, ilana başvuruda bulunan adaylar arasından takım çalışmasına önem veren, yaratıcı ve analitik düşünebilen, müşteri ve çözüm odaklı çalışabilen adayları tercih edecek.

Müşteri Temsilcisinin Görevleri Ne Olacak?

HSBC iş ilanları arasında yer alan bu ilana başvuru yaparak banka bünyesine katılan personeller, bazı görev ve sorumluluklar üstlenecek. Kayseri Şubesi’nde Bireysel Bankacılık Müşteri Temsilcisi olarak görev alacak olan bu personeller, etkili müşteri iletişimi ve mükemmel hizmet kalitesi ile bireysel bankacılık ürün ve hizmetlerini sunacak, satış sürecini etkin yöneterek müşterilerin ihtiyaç ve taleplerini tespit edecek. Ayrıca mevcut müşteriler ile iletişimi kuvvetlendirirken, potansiyel müşterilerin kazanımını da sağlayacak.

İş ilanlarından HSBC’nin bu ilanını kendisi için uygun bulan tecrübeli ya da tecrübesiz adaylar, 17 Eylül 2018 tarihine kadar bu ilana başvuruda bulunabilecek.

https://www.kariyer.net/is-ilani/hsbc-bank-a-s-kayseri-sube-bireysel-bankacilik-musteri-temsilcis-2104364

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,362TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol