Banka İş İlanları Türkiye Finans, Arapça Bilen Gişe Yetkilisi Alacak!

Türkiye Finans, Arapça Bilen Gişe Yetkilisi Alacak!

Son Güncelleme:

Türkiye Finans Katılım Bankası, yayımlamış olduğu yeni bir iş ilanı ile banka personel alımları gerçekleştireceğini duyurdu. Yayımlanan bu ilana göre, Trabzon’da alım yapacak olan banka, Arapça bilen Gişe Yetkilisi alımı gerçekleştirecek.

Türkiye Finans Katılım Bankası tarafından banka iş ilanları kategorisinde yeni bir ilan yayımlandı. Söz konusu bu ilana göre Trabzon’da personel alımı gerçekleştirecek olan banka, Gişe Yetkilisi pozisyonu için Arapça bilen bir personel bünyesine katacak.

İşe Alınacak Olan Adaylarda Aranan Şartlar Neler Olacak?

Yayımlanan bu ilan doğrultusunda adaylarda bir takım şartlar arayacak olan banka, banka iş başvuruları gerçekleştiren adayların en az lise/ön lisans, Lisans ya da Yüksek Lisans mezunu olmasına bakacak. Öte yandan adayların faizsiz bankacılık alanında çalışmaya istekli olmasını talep eden banka, çok iyi derece Arapça bilen adayları ve bunun ile beraber iyi derecede İngilizce konuşup yazabilen adayları tercih edecek. Tüm bunlar ile beraber işe alınacak olan adayların bankanın vizyon ve misyonunu temsil etmesi, ekip çalışmasına yatkın olması, yeniliklere açık ve devamlı olarak kendisini geliştirmeye eğilimli olması, sorumluluk bilincine sahip, MS Office programlarını kullanabilen, Trabzon’da ikamet eden ve erkek adaylar için askerlik görevini yerine getirmiş ya da 2 yıl tecil ettirmiş adaylar olması gerekecek.

İşe Alınan Personeller Ne İş Yapacak?

Türkiye Finans Katılım Bankası iş ilanları arasında yer alan bu ilana göre işe alınan personeller, fon toplama, nakit işlemleri, Havale, EFT, Döviz alım – satım, Fatura – Tahsilat, Vergi vs. işlerde görev alacak.

İş ilanları arasından bu ilanın kendisi için uygun olduğunu düşünen ve özellikle de çok iyi derece Arapça bilen adaylar 15 Eylül 2018 tarihine kadar bu ilana başvuruda bulunabilecek.

https://www.kariyer.net/is-ilani/turkiye-finans-katilim-bankasi-trabzon-sube-arapca-bilen-gise-yetkilisi-2102589

CEVAP VER

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

51,300BeğenenlerBeğen
6TakipçilerTakip Et
6,649TakipçilerTakip Et
14TakipçilerTakip Et
2,518TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler