Banka İş İlanları Şekerbank Bünyesinde Yeni Personel Alımı Gerçekleştirecek!

Şekerbank Bünyesinde Yeni Personel Alımı Gerçekleştirecek!

Son Güncelleme:

Şekerbank, yayımlamış olduğu yeni bir iş ilanı ile banka personel alımlarına devam ettiğin duyurdu. Yayımlanan bu ilana göre işe alınacak olan personel İstanbul Üsküdar Şubesi’nde görev alırken, çalışacağı pozisyon ise Ticari Bankacılık Müşteri Temsilcisi olacak.

Banka iş ilanları kategorisinde yeni yayımlanan bir ilana göre, Şekerbank bünyesinde çalıştırmak üzere Ticari Bankacılık alanında personel alımı gerçekleştirecek. Yayımlanan bu ilana göre Müşteri Temsilcisi alımı yapacak olan banka, İstanbul Anadolu Yakası’ndan alım yapacak.

Müşteri Temsilcisi Pozisyonu İçin Hangi Şartlara Bakılacak?

Öte yandan Şekerbank, banka iş başvuruları kapsamında bu ilana başvuruda bulunan adaylarda bazı şartlar arayacak. Öncelikle işe alınacak olan personellerin 4 yıllık eğitim veren üniversitelerin İktisadi ve İdari Bilimler Fakültelerinden mezun, en az 3 sene boyunca Ticari Bankacılık alanında çalışarak tecrübe edinmiş ve erkek adaylar için askerlik görevini yerine getirmiş olması gerekecek. Öte yandan işe alınacak olan adayların takım çalışmasına yatkın, esnek çalışma saatlerine ayak uydurabilen, iletişim konusunda kendine güvenen ve satış kabiliyeti yüksek olan personeller olması gerekecek.

İşe Alınan Müşteri Temsilcilerinin Görevi Ne Olacak?

Şekerbank iş ilanları arasında yer alan bu ilana göre, banka bünyesinde istihdam edilecek olan personeller bazı görev ve sorumluluklar edinecek. Şekerbank’ın bütün ticari müşterilerine ürün tanıtımı ve pazarlaması yapacak olan Müşteri Temsilcileri, bu faaliyetler doğrultusunda hedeflerin, verimliliğin ve müşteri portföyünün geliştirilerek çoğaltılmasını sağlayacak. Ayrıca banka politikası doğrultusundaki müşterileri tespit ederek, bu müşteriler ile kalıcı bir çalışma ortamı oluşturulmasını da sağlayacak.

İş ilanları arasında yer alan bu ilanın kendisi için uygun olduğunu düşünen adaylar, 24 Ağustos 2018 tarihine kadar başvuruda bulunabilecek.

https://www.kariyer.net/is-ilani/sekerbank-ticari-bankacilik-musteri-temsilcisi-uskudar-2086268

CEVAP VER

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın