Ana SayfaDiğer İş İlanlarıAtatürk Üniversitesi 152 Sözleşmeli Personel Alımı Gerçekleştirecek!

Atatürk Üniversitesi 152 Sözleşmeli Personel Alımı Gerçekleştirecek!
A

-

Atatürk Üniversitesi Rektörlüğü tarafından yani bir ilan yayımlandı. Yayımlanan bu ilana göre üniversite bünyesinde görevlendirilmek üzere toplamda 152 sözleşmeli personel alımı gerçekleştirilecek.

Atatürk Üniversitesi Rektörlüğü yayımlamış olduğu bir ilan ile kamu personel alımları gerçekleştireceğini duyurdu. Söz konusu bu ilana göre toplamda 152 sözleşmeli personel alımı yapacak olan Üniversite, Hemşire, Anestezi Teknikeri, Radyoloji Teknikeri, Laborant, Fizyoterapist, Eczacı, Psikolog ve Diyetisyen kadrolarına alım yapacak.

Adaylarda Hangi Şartlara Bakılacak?

Atatürk Üniversitesi Rektörlüğü tarafından yayımlanan bu iş ilanlarında belirtildiği üzere, üniversite bünyesinde istihdam edilmek isteyen adaylarda bazı şartlar aranacak. Öğrenim durumları Lise, Ön Lisans ve Lisans olması gereken adayların, genel olarak Hemşirelik, Fizyoterapi ve Rehabilitasyonu, Psikoloji, Beslenme ve Diyetetik bölümleri lisans mezunu, Tıbbi Görüntüleme Teknikeri, Anestezi, Tıbbi Laboratuvar ön lisans bölümleri mezunu olması gerekecek. Ayrıca Hemşirelik bölümü lise mezunu olan adayların ise Yoğun Bakım Hemşireliği, Yeni Doğan Yoğun Bakım Hemşireliği, Hemşirelik Süreci ve Hemşirelik Bakımı Uygulamaları, Emzirme Danışmanlığı ya da Acil Bakım hemşireliği gibi sertifikaların en az birine sahip olması, Radyoloji Teknikeri pozisyonu için de lisede bu branş bölümünden mezun olması gerekmektedir.

KPSS puanı ile alım yapılacak olan bu kadrolar için adayların güvenlik soruşturmasını tamamlamış olması ve özel şartları da taşıyor olması gerekecek. Adaylar bugün itibari ile yayımlanan bu iş ilanına 27 Ağustos 2018 tarihine kadar Sağlık Araştırma ve Uygulama Müdürlüğü’ne şahsen iş başvurusu yapabilecek. Posta yoluyla yapılan başvurular kabul edilmeyecek.

Başvuruda Hangi Belgeler Talep Edilecek?

Atatürk Üniversitesi’nde açılan bu kadrolara başvuru esnasında adaylardan talep edilen belgeler ise; Nüfus Cüzdanı Fotokopisi, Öğrenim Belgesi, bahsi geçen sertifikalar, 2018 KPSS Sonuç Belgesi, Sağlık Araştırma ve Uygulama Müdürlüğü resmi web sitesi üzerinden alınacak başvuru formu, aranan şartlara haiz olunduğuna dair belge ve adli sicil kaydıdır.

http://euygulama.dpb.gov.tr/dpb_web/menu/yeni_PDF.aspx?ed7f6827-607b-4f4d-9c69-a023c6112156&kk=420

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,385TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol