Fibabanka Çalışanlarına Tanınan Haklar

0

Fibabanka, yaklaşık olarak 10 yıldır Türkiye’de hizmet vermekte olan bir kuruluştur. Kısa sürede Türk bankacılık sektöründe yer edinen Fibabanka, tüketicilerin her türlü finansal taleplerini karşılamış, çalışanlarına rahatlıkla çalışabilecekleri bir ortam sunmuştur. Üstelik Fibabanka kariyer olanakları da sağlayan banka, sektörde adından söz ettirmeyi başarmıştır.

Fibabanka Misyon ve Vizyonu

Yaklaşık olarak 10 yıldır sektörde yer alan bankanın bugünlere gelebilmesinden en büyük pay, edinmiş olduğu vizyon, misyon ve değerleridir. Türkiye’nin en sevdiği banka olmayı kendisi için vizyon edinene Fibabanka, insanların hayatını kolaylaştıracak en hızlı banka olmayı da misyon olarak edinmiştir.

Ayrıca sahip olduğu değerleri ile de dikkat çeken Fibabanka, çevreye, topluma, farklılıklara saygılı, özü sözü bir, sıcak kanlı, yakın ve samimi, hedef bilinci olan, zamanın kıymetini bilen, aksiyon alan ve sonuç odaklı çalışabilen bir kurumdur. Dolayısıyla bankacılık sektöründe iş aramakta olan pek çok birey için de Fibabanka kariyer hedefi seçeneği sunmaktadır.

Fibabanka Çalışanlarına Tanınan Sosyal ve Kariyer İmkanlar

Fibabanka çalışanları için nitelikleri ve yetenekleri ile uyum içerisinde banka kariyer imkanı sunmaktadır. Çalışanlarını yakinen takip eden Fibabanka, mesleki gelişimlerini göz önünde bulundurarak Genel Müdürlük ve şubelerinin yanı sıra Türkiye ve diğer ülkelerdeki Fiba Grup bünyesinde faaliyet gösteren finans kuruluşlarında da görevlendirebilmektedir.

Öte yandan Fibabanka, edinmiş olduğu misyonu doğrultusunda çalışanlarını yeni beceriler, bilgi ve deneyim kazanması konusunda desteklemektedir. Çalışanları için diğer pek çok bankalarda olduğu üzere sosyal haklar da sağlayan Fibabanka, çalışanlarını ve aileleri Sosyal Güvenlik Kurumu kapsamında sigorta altına almakta, ulaşımda servis imkanı sağlamakta ve öğlen yemeği gibi ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Fibabanka Çalışanları Ne Kadar Maaş Alıyor?

Kariyer planlama yaparak bu hedef doğrultusunda banka çalışanı olan bireyler, düzeylerine, çalıştıkları departman ve pozisyona göre farklı maaşlar alabilmektedir. Fibabanka çalışanlarının maaşları hakkında net bir rakam söyleyebilmek mümkün olmazken, tahmini genel olarak bir bankada gişe görevlisi 2 bin 500 TL, diğer personeller ise 2 bin 500 TL ile 3 bin 500 TL arasında bir maaş almaktadır.

Bu içerikte yer alan bilgilerin tamamı; banka çalışanları tarafından sunulan bilgiler ışığında hazırlanmış olup, ilgili banka tarafından teyit edilmemiştir. Bilgilerin doğruluğu için bankanın resmi internet sitesini incelemenizi tavsiye ederiz.

Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın