Ana SayfaBanka İş İlanlarıTEB Bireysel Bankacılık Sigorta Satış Yöneticisi Alacak!

TEB Bireysel Bankacılık Sigorta Satış Yöneticisi Alacak!
T

-

TEB , yayımlamış olduğu bir iş ilanı ile banka personel alımları gerçekleştireceğini duyurdu. Yayımlanan bu ilana göre Bireysel Bankacılık Sigorta Satış Yöneticisi alacak olan banka, bu alımları İstanbul Anadolu Yakası’nda gerçekleştirecek.

TEB , banka iş ilanları kategorisinde yayımlamış olduğu bir ilan ile bünyesinde görevlendireceği personeller alacağını duyurdu. Yayımlanan bu ilana göre Bireysel Bankacılık Sigorta Satış Yönetmeni alacak olan banka, adaylarda bazı niteliklere bakacak.

Adaylar Hangi Niteliklere Bakılacak?

Banka iş başvuruları kapsamında bu ilana başvuruda bulunan adayın öncelikle üniversitelerin 4 yıllık eğitim veren bölümlerinden mezun olması gerekecek. Bunun ile beraber ilana başvuran adaylar arasından en az 5 sene sigortacılık sektöründe çalışarak tecrübe edinen, analitik bakış açısına sahip olan ve MS Office programlarını aktif bir şekilde kullanabilen adaylar tercih edilecek. Öte yandan adayların ekip çalışmasına yatkın, iletişim becerileri kuvvetli ve çözüm odaklı çalışabilen bireyler olması gerekecek.

İşe Alınan Personellerin Görevleri Ne Olacak?

TEB iş ilanları arasında yer alan bu ilana başvuruda bulunarak TEB bünyesinde çalışmaya başlayan personeller bazı görev ve sorumluluklar edinecek. Banka bünyesinde sigorta ürünlerinin satışına ilişkin planların yapılması ve takip edilmesi görevi edinecek olan Bireysel Bankacılık Sigorta Yöneticisi, bütçenin oluşturulması ve gerçekleştirilen satışların takibi, satış kampanyalarının yürütülmesi ve sigorta şirketleri ile banka arasında satış organizasyonlar koordinesinin sağlanması gibi görevleri üstlenecek.

İş ilanları arasında TEB Bankasının bu ilanını kendisi için uygun bulan adaylar, 6 Ekim 2018 tarihine kadar bu ilana başvuruda bulunabilecek.

https://www.kariyer.net/is-ilani/teb-turk-ekonomi-bankasi-bireysel-bankacilik-sigorta-satis-yoneticisi-2123785

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,386TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol