Gündem Şeker Mobil Şube Yenilendi!

Şeker Mobil Şube Yenilendi!

Son Güncelleme:

Şekerbank, hem bireysel müşterilerine hem de kurumsal müşterilerine sağladığı mobil şubesi hizmetini yeniledi.

Şekerbank’ın kişiye özel mobil bankacılık ve kişiselleştirilebilen ana sayfa özelliği ile sunduğu Şeker Mobil şube üzerinden gerçekleştirilen işlemler için Apple Watch Series 3 kazanma imkanı sağlıyor.

Şeker Mobil Şube Yenilendi!

Şeker Mobil Şube ile birlikte EFT ve havale işlemleri gibi tüm para transferleri ilk sırada yer almak üzere fatura ile kurum ödemlerinde avantajlı kurlarla döviz alım ve satım işlemlerine kadar hem hızlı hem de güvenli olanaklar sağlıyor. Kolay kullanım ve kolay kullanım özelliklerini ön plana çıkaran banka, mobil şubesini yenileyerek hem bireysel müşterilerine hem de kurumsal müşterilerine kullanıma sundu. Artık Şeker Mobil Şube üzerinden gerçekleşen işlemler 7 gün 24 saat hızlı ve güvenli yapılabilecek.

Şekerbank’tan Apple Watch Series Avantajı

Bunların yanı sıra Şeker Mobil Şube ile banka müşterilerine kazandırıyor. 13 Ağustos ile 30 Eylül tarihleri arasında mobil şubeden işlem yapan bireylere banka çekilişle seçeceği 10 kişiye Apple Watch Series kazanma imkanı sağlıyor. Kampanya dahilide Şeker Mobil Şube üzerinden yapılan taksitli nakit avans, nakit avans, ödemeler ve para transferleri gibi işlemlerden birini yapan kişiye her işlem kapsamında 1 günlük çekiliş imkanı sağlanacak.

Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

CEVAP VER

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın