Ana SayfaGündemDevlet Bahçeli: Bugün yaşananlar rezilliktir

Devlet Bahçeli: Bugün yaşananlar rezilliktir
D

-

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, partisinde yaşanan kurultay krizine ilişkin Twitter hesabından açıklamalarda bulundu. Yaşananları rezillik olarak nitelendiren Bahçeli, MHP’nin itibar ve saygınlığına leke sürüldüğünü söyledi.

“YAŞANANLAR REZİLLİKTİR”

İşte Bahçeli’nin o açıklamaları;

“Milliyetçi Hareket Partisi 8-9 Şubat 1969 tarihinden buyana, yani tam 47 yıldır birçok badire ve belayı inanç ve mücadele azmiyle eritti. 47 yıldır nice tehlike, nice tehdit, nice oyun kutlu davamızın sinesine çarpıp dağıldı. Şundan eminim, bundan sonra da farklı olmayacaktır. Ne var ki, bugün Ankara ’da yaşananlar şerefli mazimizin hiçbir döneminde görülmeyen çirkinlik, hiçbir zaman rastlanmayan rezilliktir.

PARTİNİN SAYGINLIĞINA LEKE SÜRÜLDÜ

Tertemiz vicdanlı arkadaşlarımı dışarıda tutuyor ve diyorum ki, Milliyetçi Hareket Partisi ’nin itibar ve saygınlığına bugün leke sürülmüştür. Hukuki süreç sabır ve samimiyetle beklenmeden partimizi ayağa düşürme gayretleri tam bir yüz karasıdır ve de unutulmayacak,affedilmeyecektir.

“TOMA’LARIN ÖNÜNE DİKİLİP BARİKATLARA TUTUNARAK POZ VERENLERİN..”

Türklüğün davasını sokakta veya tarlada kurultay yapmaya kadar sürükleme teşebbüsü ahlaksız bir tertip, şiddetli bir operasyondur. TOMA’ların önüne dikilip barikatlara tutunarak poz verenlerin partimizin geleceğinde söz ve yetki sahibi olması hayal ötesi bir durumdur.

Ankara ’da meddahlara taş çıkartarak sanal hedef ve heyecanların peşinde koşanların Milliyetçi-Ülkücü Hareket ’in prestijiyle oynadığı açıktır. İrade ve kararın sahibi her şeyden önce Milliyetçi-Ülkücü Hareket ’in aziz mensuplarıdır. Bunun aksine hiçkimse rol çalmaya kalkışmamalıdır.

“ÜLKÜCÜ VİCDAN ELBETTE HESAP SORACAK”

Olağanüstü Kurultay bahanesiyle delegelerimizi toplayıp korsan gösteri ve yasa dışı eylem yapan malum isimler haddi ve çizmeyi aşmıştır. Bugünkü tabloya sebep olanlardan Ülkücü vicdan elbette hesap soracak, bedeli her ne ise, sonu nereye varıyorsa gereğini yapacaktır.

Yalanı, iftirayı kendisine rehber edenlerin şühedanın emaneti Milliyetçi Hareket Partisi ’ni şovuna alet etmesi karşılıksız bırakılmayacaktır.

OKYANUS ÖTESİ KOMPLARLARI ÇATIMIZI ÇÖKERTEMEYECEK

Bugün olanlar milattır ve keskin bir kırılmanın ilanıdır. Bizim ne vazgeçecek partimiz ne de vaziyeti kurtaracak halimiz vardır. Kara kalemli medya desteği, Panama merkezli tacirlerin tahrik ve desteği, okyanus ötesi komploları şehit yadigarı çatımızı çökertemeyecektir.

EL Mİ YAMAN BEY Mİ YAMAN HERKES GÖRECEK

El mi yaman, bey mi yaman herkes görecek, asaletimizden dolayı suskun kalışımızı yanlışa yoranlar yakında tel tel dağılıp gideceklerdir.

Yargı kararını beklemek MHP ’nin temel ilkelerindendir. Ve karar ne olursa olsun işte her şey asıl o zaman başlayacaktır.”

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram'da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,355TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol