Ana SayfaGündemTürkiye Finans’tan 200 Milyon TL’lik Ek Satışlı Kira Sertifikası

Türkiye Finans’tan 200 Milyon TL’lik Ek Satışlı Kira Sertifikası
T

-

Türkiye Finans Katılım Bankası, 81 gün vadeli 200 milyon lira tutarındaki kira sertifikası için 27, 30 ve 31 Temmuz’da gerçekleştirdiği talep toplantısını başarı ile sonlandırdı. Konuyla ilgili açıklama yapan banka, halka arz yöntemi ile ihracı yapılan 200 milyon TL değerindeki kira sertifikası satışının tamamlandığını, Kamu Aydınlatma Platformu’nda da yayımlandığını bildirdi.

Türkiye Finans Katılım Bankası olarak her ay düzenli olarak kira sertifikası ihraçları gerçekleştirdiklerini söyleyen Bankanın Hazine Genel Müdür Yardımcısı Hakan Uzun, reel ekonomiye katkı sağlamayı sürdürdüklerini, kira sertifikası ihracını başarı ile gerçekleştirdiklerini, Türkiye Finans Katılım Bankası olarak kira sertifikaları alanında yüksek finansmanla birlikte bankacılık sektöründeki söz sahipliklerini sürdürmeye devam edeceklerini, katılım bankacılığı prensiplerine bağlı kalarak kaynakları daha da çeşitlendirmek ve reel ekonomiye destek vermeyi sürdüreceklerini söyledi.

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,386TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol