Gündem Türkiye Finans’tan 200 Milyon TL’lik Ek Satışlı Kira Sertifikası

Türkiye Finans’tan 200 Milyon TL’lik Ek Satışlı Kira Sertifikası

Son Güncelleme:

Türkiye Finans Katılım Bankası, 81 gün vadeli 200 milyon lira tutarındaki kira sertifikası için 27, 30 ve 31 Temmuz’da gerçekleştirdiği talep toplantısını başarı ile sonlandırdı. Konuyla ilgili açıklama yapan banka, halka arz yöntemi ile ihracı yapılan 200 milyon TL değerindeki kira sertifikası satışının tamamlandığını, Kamu Aydınlatma Platformu’nda da yayımlandığını bildirdi.

Türkiye Finans Katılım Bankası olarak her ay düzenli olarak kira sertifikası ihraçları gerçekleştirdiklerini söyleyen Bankanın Hazine Genel Müdür Yardımcısı Hakan Uzun, reel ekonomiye katkı sağlamayı sürdürdüklerini, kira sertifikası ihracını başarı ile gerçekleştirdiklerini, Türkiye Finans Katılım Bankası olarak kira sertifikaları alanında yüksek finansmanla birlikte bankacılık sektöründeki söz sahipliklerini sürdürmeye devam edeceklerini, katılım bankacılığı prensiplerine bağlı kalarak kaynakları daha da çeşitlendirmek ve reel ekonomiye destek vermeyi sürdüreceklerini söyledi.

Avatar
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

CEVAP VER

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

51,285BeğenenlerBeğen
6TakipçilerTakip Et
6,637TakipçilerTakip Et
14TakipçilerTakip Et
2,518TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler