Ana SayfaBanka İş İlanlarıBurgan Bank Ticari Bankacılık Alanında Personel Alımı Yapacak!

Burgan Bank Ticari Bankacılık Alanında Personel Alımı Yapacak!
B

-

Burgan Bank, yayımlamış olduğu bir iş ilanı ile banka personel alımları gerçekleştireceğini belirtti. Yayımlana bu ilana göre Ticari Bankacılık alanında alım yapacak olan banka, İstanbul’daki Portföy Yöneticisi açığını kapatacak.

Burgan Bank, banka iş ilanları kategorisinde yeni bir ilan yayımladı. Yayımlamış olduğu bu ilana göre Ticari Bankacılık Portföy Yöneticisi alacak olan banka, almış olduğu bu personelleri İstanbul’un hem Anadolu Yakası’nda, hem de Avrupa Yakası’ndaki Ticari Bankacılık şubelerinde görevlendirecek.

Adaylarda Hangi Şartlara Bakılacak?

Burgan Bank iş ilanları arasında yer alan bu ilanda belirtildiği üzere banka, işe alınacak olan personellerde bazı şartlar arayacak.  Öncelikle adayların, üniversitelerin 4 yıllık eğitim veren ilgili bölümlerinden mezun, bankaların Kurumsa – Ticari bankacılık alanlarında en az 5 sene çalışarak tecrübe edinmiş olması ve ilgili hinterland ta deneyim sahibi olması gerekecek. Öte yandan Burgan Bank, banka iş başvuruları kapsamında bu ilana başvuruda bulunun adaylar arasından sözlü ve yazılı iletişim becerileri kuvvetli, satış ve pazarlama konusunda deneyim sahibi, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, iyi derecede sözlü ve yazılı olarak İngilizce bilen ve erkek adaylardan askerlik görevini yerine getiren adayları tercih edecek.

Portföy Yöneticileri Ne İş Yapacak?

Banka tarafından aranan nitelikler doğrultusunda işe alınan Portföy Yöneticileri, banka bünyesinde çeşitli görevler edinecek. Yeni müşteri kazanımını ve mevcut müşterinin ürün portföyünün artırılmasını sağlayacak olan yeni personeller, bu ve bunun gibi çeşitli faaliyetler yürütecek.

İş ilanları arasında Burgan Bank’ın bu pozisyonunun kendisi için uygun olduğunu düşünen adaylar, 13 Ekim 2018 tarihine kadar bu ilana başvuruda bulunabilecek.

https://www.kariyer.net/is-ilani/burgan-bank-ticari-bankacilik-portfoy-yoneticisi-2127887

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,385TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol