Diğer İş İlanları İstanbul Üniversitesi Akademik Personel Alımı Gerçekleştirecek!

İstanbul Üniversitesi Akademik Personel Alımı Gerçekleştirecek!

Son Güncelleme:

İstanbul Üniversitesi Rektörlüğü, yayımlamış olduğu bir ilan ile akademik personel alımı gerçekleştireceğini duyurdu. Yayımlanan bu ilana göre toplamda 38 adet akademik personel alımı yapacak olan Üniversite, profesör, doçent ve doktor öğretim üyesi kadrolarına eleman alımı gerçekleştirecek.

İstanbul Üniversitesi Rektörlüğü, kamu iş ilanları kategorisinde yeni bir ilan yayımlayarak, kamu personel alımları kapsamında akademik personeller alacağını duyurdu. Yayımlanan bu ilana göre, Üniversite bünyesinde Nöroloji, İç Hastalıkları, Çocuk Sağlığı, Botanik, Felsefe tarihi gibi onlarca anabilim dalında görevlendirilecek toplamda Doçent, Profesör ve Doktor Öğretim Üyesi olmak üzere 38 adet akademik personel alımı yapılacak. Üniversite, her bir kadro için başvuran adaylardan çeşitli belgeler talep edecek.

Adaylar Başvurularını Nasıl Gerçekleştirecek?

Profesör kadrolarına iş başvurusu yapacak olan adaylar; araştırma eserinin adının da yer aldığı başvuru dilekçesi, biyometrik fotoğraflı başvuru formu (üniversitenin resmi web sitesinden alınacak), iki adet güvenlik soruşturması ve arşiv araştırması formu, adli sicil kaydı, özgeçmiş, biyometrik fotoğraf, kimlik fotokopisi gibi belgeler talep edilmektedir. Ayrıca başlıca araştırma eseri olarak gösterilen eserin de adayların başvuru esnasında yanında bulundurması talep edilecek.

Doçentlik kadrosuna başvuruda bulunacak olan adayların, bahsi geçen bu belgelerin yanı sıra, doçentlik belgeleri, çalışmalarının yer aldığı 4 adet CD, yabancı dil belgesi ve diplomaları talep edilecek.

Doktor Öğretim Üyesi kadrolarına başvuracak adayların ise yine hemen hemen aynı belgeleri hazırlayıp üniversiteye başvuruda bulunması gerekecek.

Kamu iş ilanları arasında yer alan bu ilanı kendisi için uygun bulan ve İstanbul Üniversitesi bünyesinde akademik personel olarak görev almak isteyen adaylar, İstanbul.edu.com.tr adresinden başvuru yapabilecek.

euygulama.dpb.gov.tr/dpb_web/menu/yeni_PDF.aspx?b8516f0b-46fd-40e1-9153-61cf15b392eb

CEVAP VER

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

51,300BeğenenlerBeğen
6TakipçilerTakip Et
6,649TakipçilerTakip Et
14TakipçilerTakip Et
2,518TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler