Banka İş İlanları Şekerbank İşletme Bankacılığı Müşteri Temsilcisi Alacak!

Şekerbank İşletme Bankacılığı Müşteri Temsilcisi Alacak!

Son Güncelleme:

Şekerbank, yayımlamış olduğu yeni bir ilan ile banka personel alımları gerçekleştireceğini ifade etti. Yayımlanan bu ilana göre İşletme Bankacılığı Müşteri Temsilcisi alımı gerçekleştirecek olan banka, ihtiyaç duyduğu personeli Tokat’ın Erbaa ilçesinde görevlendirecek.

Banka iş ilanları kategorisinde yayımlamış olduğu iş ilanı ile Erbaa şubesinde görevlendirilecek, Anadolu Bankacılığı misyonu ile Şekerbank’ın dinamik yapısı dahilinde bankacılık kariyeri oluşturmak isteyen, İşletme Bankacılığı Müşteri Temsilcisi pozisyonuna takım arkadaşları alacak.

Adaylarda Hangi Şartlar Aranacak?

Yayımlanan bu ilanda belirtildiği üzere Şekerbank, banka iş başvuruları kapsamında İşletme Bankacılığı Müşteri Temsilcisi pozisyonu için başvuruda bulunan adaylarda bazı şartlara bakacak. Öncelikle adaylarda üniversitelerin 4 yıllık eğitim veren İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi bölümlerinden mezun olması şartına bakacak olan Şekerbank, adayların ayrıca İşletme Bankacılığı alanında en az 3 sene çalışarak tecrübe edinmiş olmasına bakacak. Tüm bunların yanı sıra banka, iş başvurusu yapan adaylar arasından, takım çalışmasına yatkın, iletişim açısından kendine güvenen, satış kabiliyeti yüksek, esnek çalışma saatlerine ayak uydurabilecek ve erkek adaylardan da askerlik görevini yerine getirmiş olan adayları tercih edecek.

İşe Alınan Personellerin Görevi Ne Olacak?

Şekerbank iş ilanları arasında yer alan bu ilan doğrultusunda banka personeli haline gelen bireyler, Şekerbank bünyesinde çeşitli görevler edinecek. İşletme Bankacılığı Müşteri Temsilcisi olarak işe alınan personeller, bankanın bu alandaki ürünlerinin satış ve pazarlamasını gerçekleştirecek, hedeflerin, verimliliğin ve müşteri portföyünün gelişerek artmasını sağlayacak ve bunun gibi pek çok faaliyette bulunacak.

Bankacılık sektöründe kariyer yapmak isteyen ve iş ilanları arasında yer alan bu ilanın kendisi için uygun olduğunu düşünen adaylar, 23 Eylül 2018 tarihine kadar başvuruda bulunabilecek.

https://www.kariyer.net/is-ilani/sekerbank-isletme-bankaciligi-musteri-temsilcisi-erbaa-2127441

CEVAP VER

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

51,300BeğenenlerBeğen
6TakipçilerTakip Et
6,649TakipçilerTakip Et
14TakipçilerTakip Et
2,518TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler