Banka İş İlanları TEB, Bünyesinde Görevlendireceği Aktif Satış Temsilcisi Alacak!

TEB, Bünyesinde Görevlendireceği Aktif Satış Temsilcisi Alacak!

Son Güncelleme:

Türkiye Ekonomi Bankası, yayımlamış olduğu yeni bir ilan ile banka personel alımları gerçekleştirmeye devam ediyor. Banka tarafından yayımlanan bu ilana göre, alım yapılacak olan pozisyon Aktif Satış Temsilcisi olacak.

TEB, banka iş ilanları kategorisinde yeni bir ilan yayımladı. Yayımlanan bu ilana göre bünyesinde görevlendirmek üzere Aktif Satış Temsilcisi alacak olan TEB, bu alımlarını Tokat’ta gerçekleştirecek.

Adaylarda Hangi Şartlar Aranacak?

Yayımlamış olduğu bu iş ilanında, işe alacak olduğu Aktif Satış Temsilcilerinde olması gereken nitelikleri de bildiren Türkiye Ekonomi Bankası, banka iş başvuruları kapsamında bu ilana başvuruda bulunan adayların üniversitelerin ilgili bölümlerinden ya da Meslek Yüksekokulundan mezun olmasına, kredi kartı ve bankacılık ürünlerinin pazarlama ve satışını yapacak olmasına, ikna kabiliyetinin yüksek ve pazarlama konusunda kendisine güveniyor olmasına bakacak. Öte yandan banka, bu ilana başvuruda bulunan adaylar arasından, insan ilişkilerinde başarılı, takım çalışmasına yatkın, daha önceden saha tecrübesi olan, maaş + prim sistemi ile çalışabilecek, ofis haricindeki sahada aktif olarak faaliyet gösterebilecek, esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek ve seyahat engeli bulunmayan adayları tercih edecek. Ayrıca banka, erkek adayların da askerlik görevini yerine getirmiş olmasına ya da en az 2 sene tecil ettirmiş olmasına bakacak.

TEB iş ilanları arasına yer alan bu ilana müracaat ederek, banka bünyesinde istihdam edilen adaylar, Türkiye Ekonomi Bankası’nın kendisine vermiş olduğu görevler doğrultusunda faaliyet gösterecek.

Öte yandan, Türk bankacılık sektöründe çalışmak isteyen ve iş ilanları arasında yer alan TEB’in bu ilanını kendisine uygun bulan adaylar, 24 Eylül 2018 tarihine kadar başvuruda bulunabilecek.

https://www.kariyer.net/is-ilani/teb-turk-ekonomi-bankasi-aktif-satis-temsilcisi-2107536

CEVAP VER

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

51,300BeğenenlerBeğen
6TakipçilerTakip Et
6,649TakipçilerTakip Et
14TakipçilerTakip Et
2,518TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler