Ana Sayfa Diğer İş İlanları Ege Üniversitesi Rektörlüğü 33 Sözleşmeli Personel Alımı Gerçekleştirecek!

Ege Üniversitesi Rektörlüğü 33 Sözleşmeli Personel Alımı Gerçekleştirecek!

-

Ege Üniversitesi Rektörlüğü, yayımlamış olduğu yeni bir ilan ile sözleşmeli personel alımı gerçekleştireceğini duyurdu. Yayımlanan bu ilana göre toplamda 33 personeli bünyesinde görevlendirecek olan Üniversite, bu alımları sağlık teknikeri pozisyonu için yapacak.

Ege Üniversitesi Rektörlüğü, kamu iş ilanları kategorisinde yeni bir ilan yayımlayarak, bünyesinde görevlendirmek üzere sözleşmeli personel alımı gerçekleştireceğini duyurdu. Yayımlanan bu ilana göre kamu personel alımları dahilinde toplamda 33 personel alımı gerçekleştirecek olan Ege Üniversitesi Rektörlüğü, bu alımları Sağlık Teknikeri pozisyonu için yapacak.

Adaylarda Hangi Şartlara Bakılacak?

Yayımlanan ilanda belirtildiği üzere, iş başvurusu gerçekleştiren adaylarda bazı şartlar arayacak olan Ege Üniversitesi, adayların Meslek Yüksekokullarının Anestezi, Ameliyathane Hizmetleri, Eczane Hizmetleri, Ambulans ve Acil Bakım ya da İlk ve Acil Yardım, Biyomedikal Cihaz Teknolojisi, Tıbbi Görüntüleme gibi bölümlerinden mezun olmasına bakacak. Öte yandan hemen hemen her bölüm mezunu için en az 1 yıl çalışarak deneyim sahibi adaylar arayacak olan Üniversite, bu adaylar arasından Hastane Enfeksiyon Kontrol ve Önleme Eğitim Sertifikası ve Çok Kesitli Bilgisayarlı Tomografi Cihazı Sertifikasına sahip olan, Sağlık Bakanlığı onaylı Perfüzyon Yetki Belgesi’ne sahip olan, sol ventikül destek cihazı ve yapay kalp destek cihazları konusunda bilgili olan, minimal invaziv lakp cerrahisi ve endovasküler/hibrit aort ve periferik vasküler cerrahi girişimleri anestezisinde tecrübe sahibi olan adayları tercih edecek.

Öte yandan bu özel şartların yanı sıra genel şartlar da arayacak olan üniversite, adayların T. C. Vatandaşı olmasına, erkek adayların askerlik görevini yerine getirmiş, tecilli ya da muaf olmasına, 2016 yılı KPSS’den P93 türünde puana sahip olmaya ve vardiyalı çalışmaya engel durum olmamasına bakacak.

Ege Üniversitesi Rektörlüğünün bu ilanına başvuruda bulunmak isteyen adaylar, talep edilen evraklar ile beraber ilanın gazetede yayımlanma tarihinden itibaren 15 gün içerisinde Üniversitenin resmi web sitesinden başvurabilecek.

http://euygulama.dpb.gov.tr/dpb_web/menu/yeni_PDF.aspx?3b79bcf6-b674-41d2-b2b4-cbdf19d4f230

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

49,705BeğenenlerBeğen
11,323TakipçilerTakip Et
20TakipçilerTakip Et
2,440TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler