Ana SayfaBanka İş İlanlarıAkbank Part – Time Deneyimsiz Personel Alımı!

Akbank Part – Time Deneyimsiz Personel Alımı!
A

-

Akbank tarafından yapılan iş ilanları duyurusunda yarı zamanlı olarak görev verilmek üzere deneyimsiz personellere ihtiyaç duyduğunu açıklanıyor.

Banka İş İlanları Başvurusu

Akbank personel alımı yapacağını belirterek banka iş başvurusu yapmak isteyen kişiler için tüm detayları paylaştığı duyuruda yeni personellerin yarı zamanlı yani part – time çalıştırılacağını ve deneyim şartı aramadıklarını özellikle belirtti. Banka personel alımları ile ilgilenen kişiler Akbank iş başvurusu yaptıkları ve Banka tarafından yapılacak olan değerlendirme sonucunda işe uygun bulunmaları halinde gişe yetkilisi olarak görev yapacaklar. Deneyimli kişilerin de başvuru yapabildiği ve banka iş ilanları arasında yer alan bu duyuruda başvuru sahiplerinin üniversite mezunu olabilecekleri gibi halen üniversite öğrencisi olabilecekleri de belirtiliyor.

Akbank Personel Alımı Başvurusu

Kariyer planları arasında bankada çalışmak olan kişiler için uygun olan Akbank’ın bu personel alımı için son başvuru tarihinin 7 Mart 2019 olduğu bildiriliyor. Akbank banka personel alımları yapacağı pozisyon için yapılacak başvurular ilgili departman tarafından değerlendirmeye alınacak. Akbank iş başvurusu yapacak kişilerin deneyimsiz olmaları durumunda örgün eğitim veren bir üniversitede en az 3. sınıf ya da 4. sınıf öğrencisi olmaları şartını yerin getirmeleri gerekiyor. Yapılacak banka iş görüşmesi sonucunda uygun bulunan kişiler bir haftalık sürede toplam 20 saat olmak üzere 2.5 gün çalışacaklar. Banka part time personel alımı ile ilgilenen kişiler aşağıdaki bağlantıda diğer tüm ayrıntıları bulabilir ve başvuru yapabilirler.

Bu iş ilanı ilk olarak kariyer.net’te yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

https://www.kariyer.net/is-ilani/akbank-yari-zamanli-gise-yetkilisi-2223962

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,386TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol