Banka İş İlanları Yapı Kredi Bankası Stajyer Personel Alımı!

Yapı Kredi Bankası Stajyer Personel Alımı!

Son Güncelleme:

Yapı Kredi Bankası yaptığı duyuru ile banka personel alımları kapsamında stajyer personel alımı gerçekleştireceğini bildirdi.

Yapı Kredi Stajyer Personeller Arıyor

Yapı Kredi Bankası tarafından yapılan duyuru ile Bilişim Teknolojileri Güvenlik Yönetimi pozisyonu için stajyer personel alınacağı bildirildi. Yapılan duyuruda banka iş ilanları ile ilgilenen ve başvuru yapacak olan kişilerde aranan özellik ve nitelikler de belirtildi. Buna göre Yapı Kredi Bankası iş ilanları başvurusu sahiplerinin Bilgi Teknolojileri Güvenlik alanında Erişim Hakları ve Kimlik Yönetimi gibi konular ilgili olması, dosya yetkilendirme ve benzeri konularda bilgi sahibi olması, ileri derecede İngilizce biliyor olması, sorun çözme ve analitik düşünme yeteneklerinin gelişmiş olması, ekip çalışmasına yatkın, iletişimde başarılı, öğrenmeye ve değişime açık olması, sonuç odaklı çalışan, yaratıcı ve erkek adayların askerlik hizmetini tamamlamış olması gerekiyor.

Banka Personel Alımı Başvurusu

Yapı Kredi stajyer personel alımı ile işe alınacak olan kişilerin banka iş başvurusu yaptıktan sonra işe kabul edilmeleri halinde hangi görevleri üstleneceği de duyuruda belirtildi. Yeni personeller iş süreci tasarımları, teknik ve fonksiyonel analizler, gerekli koordinasyonun sağlanması, analizlerin ve iyileştirmeye yönelik çalışmaların yapılmasına destek sağlanması gibi görevler alacaklar. Başvurular Yapı Kredi Bankası’nın İnsan Kaynakları departmanı tarafından değerlendirmeye alındıktan sonra geri dönüş sağlanarak mülakata davet edilirler. Yarı zamanlı yani part – time çalışacak olan stajyer personeller için son başvuru tarihinin 1 Şubat 2019 tarihi olduğu, bankacılık alanında kariyer yapmak isteyenlerin başvurularının bu tarihe kadar kabul edileceği de Banka tarafından belirtiliyor.

Bu iş ilanı ilk olarak kariyer.net’te yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

kariyer.net/is-ilani/yapi-kredi-bilisim-teknolojileri-guvenlik-yonetimi-stajyer-2191429

CEVAP VER

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın